NovinkyPC

Nový trailer na Death Stranding Director’s Cut pro PC

Necelý týden před oficiálním vydáním Death Stranding Director’s Cut na PC se objevuje nový trailer. Ve videu vidíme několik lokalit, scén, postav a klíčových momentů ve hře. Taky prozrazuje dost spoilerů, takže si rozmyslete, zda se na něj chcete podívat a připravit se tak o nějaké to překvapení. Celý snímek ale podtrhuje krásné vizuální prvky hry.

Death Stranding Director’s Cut od společnosti Kojima Productions je vylepšená verze původní hry z roku 2019. Vylepšená verze se poprvé podívala na svět loňský rok a zahrát si ji bylo možné pouze na konzolích PlayStation 5 a přidalo se i několik nových funkcí. Přibyla střelnice, závodní okruh, nové nástroje a mnoho lokalit, kam se můžeme s protagonistou hry vydat. K původnímu soundtracku se přidalo i osm nových skladeb.

Vydání je stanoveno na 30. března letošního roku a stát bude 40 dolarů. Majitelé základní verze hry si mohou zaplatit pouze 10 dolarů a dostanou tak vylepšeou verzi a mohou si exportovat i uložená data. PC verze bude k dostání prostřednictvím služeb Steam a Epic Games Store.

Než se ale dočkáme vydání, tak víte jak se zabavit například o víkendu nebo když venku není zrovna hezky? My vám poradíme.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button