EsportNovinky

Karrigan přechází do FaZe IEM Katowice|esport

Tak je to tu, mnoha lidmi předpovídaný přestup dánského kapitána do FaZe se uskutečnil. Karrigan hrál poslední dva roky za Mousesports a tým se mu dlouhou dobu dařilo držet i v TOP 3. Minulý rok se jim ale kvůli covidu jednu dobu nedařilo a i když úspěšně přivdel tým zpět do dobré kondice a podepsán byl i nový AWPer, nemohl odmítnout nabídku od organizace FaZe. Tu již předtím 2 roky reprezentoval. S tehdy našlapaným týmem vyhrál nespočet turnajů a dostal se i do finále Majoru.

Ani FaZe clanu se ale minulý rok zrovna nedařilo. Po odchodu hvězdy a kapitána týmu NiKa, se tým snažil přežít zbytek sezóny. Ani první turnaj tohoto roku se jim nepovedl. Vše se ale změnilo po příchodu zámořské posily v podobě Twistzze, který odešel z týmu Liquid. Hnedka porazil svoje bývalé kolegy, kteří šli do obou zápasů jako favoriti. A potrápili i druhý nejlepší tým na světě – NaVi. Pomohl tomu taky výkon Olofmeistra, který na jaře minulého roku opustil kompetetivní scénu, na pár měsíců se ale vrátil, protože organizace neměla dost hráčů. Teď ale z FaZe odchází úplně a nahradí ho Karrigan.

Za rohem je také všemi očekávané IEM Katowice, shrňme si tedy jaké sestavy budeme poprvé pozorovat. Už v play-in části se dočkáme nového Mousesports, pod vedením australského kapitána Dextera. Ten odehraje svůj první zápas pod barvami Mousesports proti svému bývalému týmu Renegades. Ti se tak po roce izolace v Austrálii konečně utkají s evropskými týmy. S evropskými celky se také po dlouhé době utká brazilský TeamOne. Barvy Furie poprvé obleče i americký sniper Junior.

IEM Katowice Play-In začíná už 16.2 ve 12:00 prvními třemi zápasy. Hlavní event pak začne 18. února.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button