NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hra na schovávanou ve světě Elden Ring

Možnost invaze do světa jiného hráče je ve hrách od FromSoftware již zažitou tradicí. Přece jenom přiživit se na slabším hráči zní lákavě. Ale stejně tak zajímavě se tváří i nabídka otestovat své síly proti hráči silnějšímu. Co když se ale napadený hráč rozhodne hrát se svým soupeřem na schovávanou?

Tato myšlenka se vryla do mysli jednoho z mnoha hráčů Elden Ringu. Po tom co se mu na obrazovce zjevila zpráva, že je právě napaden, neváhal ani vteřinu, pomocí nasbíraného vybavení se přestrojil za nepřátelské NPC a vydal se simulovat jeho chování. Přesněji zabil nepřítele, který po této trase vykonával obchůzku a šikovně zaujal jeho místo. Útočící hráč si pak myslel, že se jedná pouze o pouhého pěšáka a ani se nepokoušel o to na první pohled prostého pěšáka sejmout. Přitom kdyby útok zahájil a na druhého hráče se “locknul”, tak by mu hra vyslepičila, že se jedná o hráče, kterého hledá.

Při shlédnutí klipu právě z této invaze jsme pak svědky toho, jak mírumilovnou hrou Elden Ring vlastně může být. Chodíte si tam a zpátky, nic vás netíží… Blížící se zlo už není vaše starost a vy se nadšeně kocháte přírodou. A jako bonus jste právě úspěšně naštvali hráče, který v Elden Ringu strávil tolik hodin, že u stovky přestal počítat. A dost pravděpodobně umřel tolikrát, že se mu najednou nákup klávesnic, myší či ovladačů dost prodražil.

Na tomto příkladu pak můžeme vidět, jak kreativní a vynalézavé lidi v komunitě okolo FromSoftware her najdeme. Jejich kreativitu jsme pak mohli vidět například i v Dark Souls 3. Tam hráči pro změnu místo přechytračení zvolili epický souboj, kdy před útočníkem stála skupina odvážných bojovníků s vizáží postav z filmové série Shrek.

Zdroj
Foto: FromSoftware

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button