MobileNovinky

Minecraft Earth bude pohřben zaživa!

Rok a půl. Tak dlouho vydrží Minecraft Earth na planetě Zemi. Mojang totiž s posledním updatem oznámil, že již žádné další updaty nebudou. A že 30. června 2021 skončí podpora definitivně. Oproti Pokémon GO byl pro Minecraft Earth rok 2020 devastující, nedokázal se tak dobře adaptovat na koronavirová opatření, a to i přes změny v březnu, které měly pomoct při hraní z domu.

Bohužel je však Minecraft Earth stále založen na principu volného pohybu a spolupráce s ostatními hráči, což v aktuální celosvětové situaci není možné. Poslední update tak přinese kapku nového contentu, zruší ingame transakce za reálné peníze a sníží potřebný čas a suroviny ke craftění. Všichni hráči, kteří kdy utratili ve hře peníze, dostanou speciální token, díky němuž si budou moci stáhnout Minecraft Bedrock edici (na mobily) zdarma. Zároveň ti, kteří mají na svém účtu ruby, dostanou Minecoiny, které můžou využít v Minecraft Marketplace.

Je tedy smutné, jak události zapříčinily smrt této hře. A přitom její aplikace AR technologií vypadala tak zajímavě! Bohužel, nedá se nic dělat. Kromě nadšení z toho, jak rok zpátky vyšla na povrch světa, nám moc nezbývá. Můžeme ale ocenit, že odchází s důstojností. Navíc teď vývojáři budou mít čas na nové projekty, takže se budeme mít na co těšit. Nebo se třeba zaměří na nové updaty ve starém, klasickém Minecraftu.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button