ExkluzivněGoogle StadiaNovinkyTéma dne

Gamescom 2019 | Google Stadia

Samostatnou prezentaci uspořádal i Google pro svoji nadcházející streamovací konzoli Stadia. V téměř čtyřiceti minutách jsme se o ní dozvěděli bližší informace a také tituly, které si budeme moci zahrát. Používat konzoli budeme moci na jakékoliv obrazovce, na kterou jsme zvyklí – ať už je to monitor, televize, tablet či mobilní telefon. Stačí pouze vlastnit Google Stadia ovladač a v případě rozlišení i patřičnou rychlost internetu. Rozdělení rozlišení v závislosti na rychlosti internetu můžete vidět na obrázku níže. Těšit se tedy můžeme na maximální zážitek ve 4K a 60 FPS. Founder’s Edition konzole bude stát 129 dolarů, tedy něco málo přes 3000,- Kč. V ceně je ovladač a Google Chromecast.

Velmi příjemným překvapením bylo odhalení Cyberpunk 2077 pro Google Stadia. Dostali jsme také nový trailer pro tuhle pecku od CD Projekt RED, který obsahuje gameplay záběry.

Další herní novinkou pro konzoli od Googlu je Destiny 2 se všemi dnes dostupnými DLC plus Shadowkeep annual passem. Dostalo se nám samozřejmě i příslušného traileru, který můžete zhlédnout níže.

O ostatních hrách už jen v rychlosti. Těšit se můžeme například na Darksiders Genesis, Orcs Must Die 3, Destroy All Humans, Mortal Kombat 11, Superhot, Doom Eternal, Elder Scrolls Online a samozřejmostí je i Borderlands 3 či Watch Dogs: Legion. Google Stadia vychází již v listopadu, zpočátku ale (prozatím) nebude dostupná v České republice.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button