NovinkyPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Lost Judgment se rozšíří o čtyři nové kapitoly

Společnost Sega oznámila rozšíření týkající se především postavy Kaita a jeho minulosti. Do hry Lost Judgment tak přibude DLC s podtitule The Kaito Files Expansion. DLC se plánuje vydat již tento měsíc a to konkrétně 28. března. Rozšíření zahrnuje nové bossy ve hře, sběratelské předměty a nové bojové styly. Bude také součástí verze Ultimate Edition a Session Pass.

Celkem ve čtyřech nových epizodách budou hráči ovládat Yagamiho přítele Masaharu Kaita. Nový příběh ukazuje vyšetřování ohledně jeho bývalé přítelkyně, která se ztratila. Kaito se spojí s jedním mladíkem, který tvrdí, že je jeho syn a pustí se do nerovného boje s gangem, který ovládá oblast v Japonsku zvanou Kamurocho. Kaito disponuje bojovými styly, které jsou vhodné jak pro velkou obranu, ale ovládá i tvrdý a agresivní bojové útoky. Další skvělou vlastností je Primal Focus, který pomáhá Kaitovi zaměřit se na hledání stop.

Přidané kapitoly se na trhu objeví za 29,99 dolarů. Lost Judgment si můžete pořídit na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Základní hru jsme pro vás i dokonce zrecenzovali. Tak se můžete juknout. Nevedla si totiž vůbec špatně a já se k ní velice rád vracím.

Zdroj
Foto: Sega

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button