MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #47 – Čekají nás nové zážitky

I tento týden vám přinášíme výběr novinek z MMO světa, tedy MMO Novinky #47. Mrkneme se do jakých končin se vydává Elder Scrolls Online. Sea of Thieves se chlubí novým obsahem. V Rising prozrazuje více o herních mechanikách. Máme pro vás detailnější informace o spuštění Lost Ark. A Old School RuneScape přináší preview nové minihry.

Elder Scrolls Online

Nová příběhová linie nás zavede na souostroví Systres. Region inspirovaný Středomořím leží poblíž Daggerfallu a je domovem magicky naladěné rasy, potomků lidí a elfů. Nový, celoroční příběh začne s vydáním DLC The Ascending Tide 14. března, který přinese dva dungeony a připraví hru pro nadcházející kapitolu High Isle. Pokud byste si nadcházející DLC chtěli vyzkoušet dříve, bude dostupná od 31. ledna na testovacím serveru. Podrobnější informace naleznete na oficiálních stránkách.

Sea Of Thieves

Po delší dovolené se vrací vývojářský tým s roadmapou pro rok 2022. Představují nový systém Adventures and Mysteries, který bude dodávat obsah každou sezónu po celý rok. Celé to odstartuje první dobrodružství Shrouded Islands, které vyjde 17. února. Kromě dobrých zpráv o novém obsahu, přichází vývojáři i s horší zprávou, teda aspoň pro některé z vás. PVP arena byla natrvalo odstraněna ze hry, protože ji využívalo asi jen 2% hráčů. Pokud vás zajímají podrobnější informace o tom, co stojí za tímto rozhodnutím, naleznete je v oficiálním prohlášení.

V Rising

V připravované survival, upírské MMO hře V Rising bude záležet na tom, jakou krev budete konzumovat. Kromě V Blood jednotek, můžete ze svého jídla získat i nové schopnosti. Pitím krve necromancera získáte přístup k jeho magickým schopnostem a krev truhláře zase vylepší vaše schopnosti zpracování dřeva. Své oběti můžete hledat pomocí Blood Altar, kde si nastavíte po jakém typu krve bažíte. Dokonce již proběhl malý beta test, který byl úspěšný, a větší uzavřená beta je plánována na první kvartál tohoto roku.

Lost Ark

Čekání je téměř u konce a brzy se dočkáte vydání Lost Ark. Pro hráče, kteří si zakoupili founders pack se hra spustí již 8. února, ti ostatní budou muset vydržet až do 11. února. A stahovat ji můžete už od 7. února, abyste do ní rovnou skočili v den spuštění. Servery jsou v centru Evropy, na západě i východě USA a v jižní Americe a každý region by jich měl mít celkem 9. Amazon slibuje, že nové servery budou spouštěny jakmile bude potřeba, aby hra hladce probíhala. No uvidíme.

Old School Runescape

Ani starší verze Runescape netrpí na nedostatek nového obsahu. Přichází nový způsob trénování Runecraft schopností a to prostřednictvím nové minihry Rift. V ní budete pomáhat Great Guardianovi v uzavření Abyssal Riftu. Strážce musíte chránit a zároveň udržovat jeho náboj na 100%, protože část vždy ztratí, když dostane zásah. Pokud hodnota dosáhne 0%, znamená to konec hry. Pokud hru vyhrajete, dostanete body energie, které vyměníte za různé odměny. To rozhodně zní zajímavěji než běžné trénování této schopnosti.

Tak to byly MMO Novinky #47 zaměřené na samý, nový obsah. Je prostě na co se těšit. Tak zase příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button