NovinkyPC

Kakao Games se stal novým vydavatelem MMORPG ArcheAge!

ArcheAge bylo původně vydáno již v roce 2014 a rychle se stalo jednou z hlavních stálic MMORPG žánru. Jako jedno z prvních MMORPG přineslo sandboxový svět plný zajímavého obsahu zasazený do mystického světa Erenoru. Hráči si tak mohli užívat pokročilou úpravu schopností, plavbu na moři, správu vlastní farmy a spoustu dalších vychytávek, které nikdo jiný neměl. Od té doby se toho ale hodně změnilo. ArcheAge začala pomalu ale jistě růst konkurence, která ho v mnohém překonala (viz Black Desert) a k tomu se stávající vydavatel o hru přestal prakticky starat.

Problém byl, že víceméně jen v EU a USA. Vydavatel pro Koreu se totiž o hru staral víc než dobře a updaty tak nevycházeli pouze u nás. Jo prostě pešek. To vše by se teď s příchodem Kakao Games mělo změnit. Kyehyun Cho – CEO Kakao Games se totiž zaručil za to, že jako první krok sesynchronizují updaty korejské a evropské verze hry.

Otázkou je, jestli to bude stačit. Hráči v EU opouštěli ArcheAge ve velkém a skrze steam teď hru hraje v průměru 500 hráčů denně. Dáte ještě někdy tomuto MMORPG šanci?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button