NovinkyPC

Achilles: Legends Untold se připomíná novým trailerem

Představovat slavného válečníka a poloboha Achillea není určitě třeba. RPG souls-like titul Achilles: Legends Untold vás zavede na cestu dobrodružství, kde je potřeba ukončit konflikt mezi bohem podsvětí Hádem a bohem války Áreem. Hru ukuchtili ve studiu Dark Point Games a brzy nás čeká její vydání.

S titulem jsme vás seznámili už v našem dřívějším článku, takže asi nemusíme představovat žádné podrobnosti. Možná jste ho ale přehlédli, tak to můžete napravit a přečíst si to teď. V novém traileru se ukáže příběhová linie cesty Achillea za získáním jeho slávy a ukončení božských rozepří. Cestu lemují mrtvá těla nepřátel a spousta krve. Postavit se proti válečníkovi takového formátu se prostě nevyplácí.

Na cestě nepotkáme jen lidské vojáky, ale i mýtické příšery a i nějaký ten božský exemplář se připlete do cesty. Boj nás provede příběhem prakticky od začátku až do konce..

Umělá inteligence nepřátel využívá systém GAIA. To zajišťuje, že se ostatní postavy, které vám stojí v cestě dokážou přizpůsobit vašemu hernímu stylu a bude stále těžší a těžší je porážet. Takže vám nezbyde nic jiného, než se učit taky a v boji využívat nepředvídatelné prvky boje. Ale jsme tu hlavně kvůli novéme traileru. Tak se do toho pusťme.

Předběžný přístup se spustí v prvním čtvrtletí tohoto roku a zahrát si za téměř nesmrtelného válečníka můžeme na PC. Ve službě Steam si už můžete hru Achilles: Legends Untold přidat do seznamu přání.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button