NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Rambo přichází do Paladins

Dobře, nejedná se tak úplně o Ramba, novou postavu s tváří Sylvestra Staloneho, ale o nejnovější skin pro Viktora. V třicetisekundovém traileru tak máte možnost vidět, jak drsně bude nejnovější Viktorova podoba vypadat. Navíc je tu ještě jedna skvělá zpráva pro ty, kteří si platí Amazon/Twitch Prime. Pro ně totiž tento skin bude zcela zdarma. Trochu škoda, že Viktor/Rambo nebude používat svůj klasický kulomet.

Hra samotná má navíc v roce 2022 projít hned několika změnami. Včetně nových map se dočkáme i nových hrdinů. Prozatím byl oznámen The Executioner. Má přibýt i nový mód zvaný Siege Beyond a ten zatím vypadá jako otevřená beta z dob, kdy samotní Paladins vznikali. Jejich cílem je získat zpětnou vazbu od hráčů a postavit hru tzv. na míru.

Paladins si tak stále drží své místo mezi populárními FPS hrami. Ostatně v květnu se už takhle početný výběr hrdinů rozrostl o zabijáka Vatu. Dá se tak stále počítat s tím, že hru budou vývojáři i nadále rozšiřovat, protože má svým věrným fanouškům stále co nabídnout. Ostatně Rambo je ikonická postava filmového světa, takže minimálně na tento event se počet hráčů opět zvedne. Paladins si zahrajete na PC, Nintendu, PS4 a Xbox One zdarma. Takže za zkoušku ani nic nedáte. Skin se pak ve hře objeví už v únoru 2022.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Kema
Host
Kema
2 let před

Clickbait jako p**a. Česká Paladins komunita je tak mrtvá, že i leklej kapr plave víc. Tohle je prostě zavádějící, je to skin do hry, do té hry nejde Stallone. Navíc je to hra, kterou nikdo nehraje, doslova celé tohle napsat, vydat a ještě to někde propagovat je největší ztráta kohokoliv času, kterou jsem si kdy mohl představit! Kdyby to byla jakákoliv neumírající hra prosím, ale tohle mě skutečně štve. Věnujte se pořádným článkům pro všechny ne blbosti pro sotva 30 lidí, která ještě ke všemu navnazuje filmové fanoušky!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Člen
Reply to  Kema

Dobrý den, mrzí nás že máte takový názor, nejedná se však o clickbait – clickbait je titulek který má pouze lidi nalákat a po prokliknutí se návštěvník většinou nic, co bylo slíbené v titulku, nedozví. Tohle ale není pravda v našem příspěvku máte veškeré informace o Rambovi v Paladins. To, že tvůrci hry Ramba přidávají pouze jako skin na faktu nic nemění. Skin se ostatně jmenuje Rambo a vyobrazuje i Ramba v roli Sylvestra Stalloneho 😉 Nemluvě o tom, že komunita hrající paladins je i podle player io cca 30.000 aktivních hráčů 🙂

Kema
Host
Kema
2 let před

Děkuji za naprosto arogantní a zbytečnou odpověď. Asi vám to trošku osvětlím.
Mia Khalifa ukázala kozy a první řádek článku bude – Koupila si farmu někde na americkým venkově kde se rozhodla chovat zvířata sobě vlastní. Stejný případ tady. Očividně fajn stalo se, někdo si z toho možná i něco vzal.
Ale když mi někdo kdo si říká na webu s 1700 sledujícími CEO (komedie), že Paladins mají podle player IO 30K aktivních hráčů… tak vám odpovím stejnou arogancí jako vy mně, nehledě teda na to, že se pletete. Jediné co vás šlechtí je, že jste se asi chtěl zastat “Superlachtana.”
Doporučuji, naučit se číst v tabulkách activeplayer.io Průměrně 30 000 unikátních hráčů měsíčně má polovina špatných FPS her. Nehledě tedy na to, že původně hrálo Paladins až 100 000 hráčů měsíčně. Což znamená jediné, hrozný úpadek a momentálně se na eventy vrací pouze stálí hráči. Nových je obrovské minimum. Ostatně za posledních 30 dní jsou opět ve ztrátě a denních PRŮMĚRNÝCH 3000 hráčů je výsměch FPS hrám, pokud to porovnáme s ostatními. Na Paladins sem v prvních letech strávil tisíce hodin, takže tohle mohu potvrdit z vlastní ruky, protože sám jsem stále občasný hráč a komunita je už dneska minimální.
Nyní se dostaneme tedy k části, v jakém jazyce a pro kolik lidí píšete. Počítám s tím, že ten roztomilý plamínek pod názvem je počet zobrazení. Za 12 dní 280 lidiček se na to tak pravděpodobně kouklo. Z čehož obrovská většina kvůli titulku Rambo jde do Paladins. Autor sice jak jsem zmínil v úvodu hned napsal co a jak. V závěru se jedná o dobrý název typu Mia Khalifa a kozy, nabaitit.
No a teď k tomu pro kolik lidí jste to napsal. Pokud se podíváte na světové žebříčky a odkud jsou hráči Paladins tak skoro 50% STÁLÝCH HRÁČŮ tvoří dneska už USA a Brazílie. Což znamená že z Vašich 30 000 je najednou 15 000. Pokud se podíváme dál, zjistíme že velkou část tvoří také Rusové, Poláci, Australani, Francouzi, Němci Argentinci, Indonésané atd. To tvoří dohromady nějakých 95%. Takže nám tu zbývá cca 300 hráčů na mini státy, chudé státy atd. No a v těch jsme my, takže podtrženo sečteno jestli budete úspěšní, tak z České republiky hraje hru možná 100 hráčů měsíčně a jestli aktivních je 30 tak gratulace. Napsali jste článek pro 30 lidí.

Doufám, že jste si z mého velice nepříjemného vysvětlení jako CEO aspoň něco trošku vzal. Tento nešvar se vám totiž opakuje u docela dost článků. Kdyby se změnil ten titulek tak i řeknu super, dobře napsaný článek. Ostatně jste na Seznam.cz. Nevím jestli si to platíte nebo jak jste se tam vlastně dostali, ale tahat čtenáře (tzv. je baitit), by se vám jednou mohlo omlátit nepříjemně o hlavu.

Což by byla i škoda máte zajímavý rozptyl. Viz asi to rovnou napíšu i sem když vám odpovídám, díky brouzdání na serveru jsem si velice užil zaklínače, ten rozbor televizní produkce (neskutečně kvalitní práce, u které je škoda, že je na herním serveru) MMO novinky, líbí se mi jak umíte napsat recenze na deskové hry (konkrétně Za hranou mě zaujala). Zabýváte se i anime což moc stránek u nás nedělá. Nechápu, že v kategoriích nemáte komiksy, které očividně děláte poměrně často. Řekl bych tak v závěru, slušněji odpovídejte čtenářům, přestaňte hloupě nahánět čtenáře a můžete být i vcelku kvalitní web. Pac a pusu.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Člen
Reply to  Kema

Dobrý den, mrzí mě, že má odpověď vyzněla arogantně, v textu bohužel sem tam mohu působit jinak než jak jsem sám zamýšlel a za to se omlouvám. Co se týče vašeho rozboru hratelnosti Paladins chápu váš postoj i pohled na statistiky. Moje informace byla samozřejmě myšlena z hlediska celosvětového a pokud vezmu v potaz váš propočet je dost možné, že informace je mířena pro minimální počet čtenářů jak jste uvedl. Na druhou stránku se snažíme pokrýt všechna témata která nám přijdou zajímavá a osobně bych byl rád, kdyby si u nás každý mohl najít to svoje. Z hlediska našich sociálních sítí podotknu jen to, že zdaleka neodpovídají počtu našich čtenářů. Aktuálně se snažíme budovat komunitu na facebooku a instagramu, ale nemáme nikoho kdo by se tomu věnoval naplno a využil tak jejich potenciál.

No a nakonec k zbytku toho, co jste zmínil. Cením si vašeho názoru na náš potenciál i rozptyl zaměření. Snažíme se věnovat všemu co nás baví a redaktory nijak neomezovat v tom o čem chtějí napsat pokud se to týká specifického okruhu. Z hlediska clickbaitu se možná úplně neshodneme, to ale neznamená, že si z vašeho komentáře nic neberu. Věřte, že si u dalších článků dáme větší pozor, aby nepůsobili stejným způsobem. Budu pak velice rád, když zůstanete jedním z našich čtenářů a přeji hezký den.

Back to top button