NovinkySeriály

Šílený Homelander a přiblblý Deep aneb 3. série The Boys se blíží

Byly to dva roky dlouhého čekání, ale konečně tu budeme mít pokračování oblíbeného seriálu The Boys. Premiéra třetí řady bude už 3. června 2022. A i když je to až za dlouhých šest měsíců, Amazon nám dal k dispozici hned dvě krátké ukázky. V té první můžeme vidět Homelandera v podání Antonyho Starra (V zajetí rychlosti, Nekecej a pádluj!), kterému doslova můžeme číst šílenství z výrazu ve tváři. Upřímně i když je to pouze kratičká scéna, takový strach jsem z nějaké postavy dlouho neměl.

Ve druhé ukázce vidíme Deepa v reklamě na vodu. Parodie na Aquamana a tradiční otloukánek celého seriálu The Boys se opět projevuje jako největší blbeček pod sluncem a přesně tak to má být. Nyní už se můžeme pouze dohadovat, co nás v nejbližších epizodách čeká. Přece jenom – nacisti byli opět poraženi a v Americe zavládl mír. Zničí ho snad konečně Homelander, který bude muset ukázat svou pravou tvář?

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button