MMO NovinkyNovinkyPC

MMO Novinky #44 – Plni elánu míří do nového roku

První týden roku nám pomalu končí a my vám přinášíme MMO Novinky #44. New world dostane nový update, který si můžete vyzkoušet předem. Old-schoolové MMORPG Ethyrial: Echoes of Yore míří na Kickstarter. Elyon brzy obdrží novou střeleckou třídu. Elder Scrolls Online Vám ukáže náhled na nadcházející příběh. A progression servery v Lord of the Rings Online získají nový obsah.

New World

Do New World míří velké změny, ale než se dostanou do živé hry, můžou si je hráči vyzkoušet na PTR. Veškeré nové prvky a obsah mají hráči možnost otestovat, a to včetně nového endgame prvku zvaného Expedition Mutators a nového zdroje s názvem Umbral Shards. Expedition Mutators přidává více rozmanitosti k již exitujícím Expeditions vylepšením nepřátel mění průběh střetu. Umbral Shrads slouží k vylepšovaní vybavení se skóre nejméně 600. Plný výčet novinek si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Ethyrial: Echoes of Yore

Ethyrial: Echoes of Yore, dříve známe jako Blocky Ages, je hra inspirována klasickými MMORPG z devadesátek. Vývoj hry se v minulém roce zpozdil, protože nyní na hře naplno pracují jen dva vývojáři, a to navíc z vlastní kapsy. A tak nyní hra míří na Kickstarter, aby podpořili její další vývoj. Tvůrci nechtěli jít na Kickstarter dříve než budou mít hratelnou hru na ukázku. Plánují otevřenou betu hratelnou během kampaně, aby měli hráči možnost si hru vyzkoušet předtím, než se rozhodnou ji podpořit. Pokud by kampaň nedopadla dobře, studio hru pravděpodobně nabídne andělskému investorovi či vydavateli. Více informací naleznete na oficiálních fórech.

Elyon

Kakao Games potvrzuje, že vydání vysoce žádané střelecké třídy jde podle plánu a uskuteční se tak 12. ledna. Společně s novou třídou do hry dorazí i nová série odměn zvaná Month of the Marksman. Pre-registrace je otevřena do 12. ledna pro ty z vás, kdo chcete získat +8 luk a toulec. Registrovat se můžete jednoduše tak, že se přihlásíte k newsletteru na oficiální stránce. Mezitím tým zakázal vytváření nových kont na serverech Eridanus, Sagittarius a Perseus v rámci příprav na plánované spojení serverů v únoru. Hráči s již existujícími účty budou i nadále mít možnost na těchto serverech hrát a vytvářet nové postavy.

Lord of the Rings Online

Progression servery dostanou nový obsah, zatímco ty ostatní očekávají začátek nových událostí. Nový update přináší obsah pro oba legendární servery Shadowfax a Treebeard. Shadowfax dostane přístup k expanzi Rise of Isengard, která zvýší maximální úroveň na 75. Treebeard konečně obdrží první expanzi Mines of Moria a nová maximální úroveň je 60. Na RP serveru Landroval pořádá komunita pár událostí v nadcházejících dnech. První z nich je noc hudby a tance Twelfth Night Ball 9. ledna. Další událostí bude koncertní událost Winterstock IX, která se bude odehrávat mezi 14. a 17. lednem.

Tak to byly MMO Novinky #44, hledící do budoucnosti. Snad si MMORPG svůj elán dokáží udržet po celý rok. Tak zase příště.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button