NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Čtvrtá sezóna pro Call of Duty: Warzone je tu

Pravidelná aktualizace multiplayerových her je vždy vítanou cestou, jak udržet hráče stále aktivní. Na druhou stranu nic se nemá přehánět. Je to přesně měsíc od posledního vydání třetí sezóny pro Call of Duty: Warzone a po 4 týdnech tady máme sezónu už čtvrtou! Ta do hry vstoupila 17. června a přinesla další masivní změny do všech herních módů od Battle Royale až po Zombies. A co je nového?

Čtvrtá sezóna pro Call of Duty: Warzone přináší kupu změn

Není mi úplně jasné co přesně Treyarch zamýšlí, ale vydání čtvrté sezóny je tady. Patch o velikosti 11 GB si už můžete stáhnout a vyzkoušet si, jak změny dopadly. A co že je vůbec nového? Tak základem je jako vždy Battle Pass. Ten opět obsahuje dalších 100 tierů. Dále se během sezóny objeví 5 nových zbraní, časově limitovaný event „Ground Fall“ a nová mechanika giftování věcí. Multiplayer dostal 2 nové mapy pro 6v6 a dalších challenge. Zombíci tu mají zase novou operaci a nový region   Zoo. No, změň je tu víc než dost.

Nebudeme tady ale zastírat, že je to jen další sezóna, která do hry přidává nové skiny, nové mapy a nový battle pass. Takže nové hodiny a hodiny grindování, umírání a sladkých vítězství. Pokud byste chtěli vidět kompletní patch notes, můžete mrknout na oficiální web zde. Nová sezóna je už aktivní pro všechny konzole i PC. Hrajete stále ještě Call of Duty: Warzone, nebo jste přešli na jiný Battle Royale? A jak se díváte ne extrémně krátké doby mezi novou sezónou? Uvítáte raději delší sezónu s více odměnami, nebo preferujete měsíční updaty? Dejte nám vědět!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button