MobileNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Dead by Daylight nabízí 250 000 bodů za přihlášení

Hráči multiplayerové hry Dead by Daylight zbystřete. Jako omluvu za nedávný výpadek v kombinaci s vánočními svátky nám vývojáři ze studia Behaviour Interactive dávají dárek. Za přihlášení dostanou hráči bonus v podobě 250 000 bloodpoints. Akce trvá pouze do 6. ledna, takže neváhejte ani vteřinu a hurá pro krvavé body.

Dárek přichází primárně jako omluva za výpadek serverů, kdy bylo hráčům znemožněno připojit se do hry, těsně před prázdninovou sezónou a problém s vyhledáváním hráčů. Omluva přišla přímo z oficiálního Twitter účtu.

Kdo by náhodou nevěděl k čemu použít krvavé body v Dead by Daylight, tak se jedná o jednu ze šesti herních měn. Používá se primárně k levelování postavy. Mohou být použity k nákupu odemykatelných položek z Bloodwebu. U sebe lze mít pouze 1 000 000 bloodpoints, takže zisk 250 000 je hodně slušná sumička.

Zajímá vás co hráči nejvíc paří letošní rok? Proběhlo hlasování a hráči vybrali nejlepší tituly v mnoha kategoriích. Vyhlášení proběhlo během ceremoniálu PlayStation Game of the Year.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button