AnimeNovinky

Overlord se vrací s filmem a další sérií

Jsou to už tři roky, kdy skončila třetí série populární Light Novely Overlord. Tu píše dnes celosvětově známý Kugane Maruyama a oficiálně se už vlastně i celý příběh podle všeho blíží ke konci. Venku je aktuálně čtrnáct novel a sedmnáctá má celý příběh oficiálně uzavřít. Takže pro fanoušky předlohy – konec se blíží. Nicméně pro fanoušky anime a filmů tu příběh stále pokračuje a to je jenom dobře.

Každá série zatím měla 13 epizod, to ale nemusí platit pro aktuální 4. sérii. Důvod je jednoduchý, každá série shrnula děj zhruba tří light novel, to znamená, že na řadě je nyní 11 – 14 novela. Ale vzhledem k tomu, že 14 je venku teprve necelý rok, těžko říct, jestli se vše stihlo připravit. A ano je mi jasné, že si teď asi říkáte, že neumíme počítat. Vždyť čtvrtá řada by měla shrnovat 10 až 13 novelu ne? Ne.

Protože 10 novelu známou jako Holy Kingdom Arc pokryje jeden jediný film. Ten bude aktuálně vysílán v japonských kinech a ve výsledku to znamená, že 4. série tohoto populárního anime se dočkáme někdy během roku 2022! Přesné datum samozřejmě nikdo nezná. Nemluvě o tom, že filmy z japonska se na internetu taky neobjevují zrovna nejrychleji. Abychom si ale čekání na oblíbeného Overlorda zkrátili, můžeme se podívat na tento krátký trailer 4. série!!!

https://www.youtube.com/watch?v=bKxxfnhyNRM

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button