HryNovinkyPCPS4

Halloweenský mejdan v The Elder Scrolls Online

No vážně! Když už nás letos nečeká Halloween v narvaných klubech plných nepovedených Harley Quinn a o to více nepovedených Jokerů, můžeme si jej vychutnat alespoň online.

No dobře. Ne všichni budou sdílet mou radost.

Elder Scrolls Online chystá haloweenskou akci, kde místo půlnočního polibku s jednou z již zmiňovaných Harley, můžete získat nějaké ty bonusové XP, Plunder Skull nebo ze své postavy udělat člena nemrtvé armády!

Oblíbený Festival čarodějnic bude letos v The Elder Scrolls Online probíhat od čtvrtku 22.října a potrvá do úterý 3. listopadu. Než se však rozhodnete vyrazit na mejdan, musíte si najít kostým.

Bez kostýmu to přece nejde, že jo.

Pro začátek si dáme pár tipů, triků. Pokud jste to ještě neudělali, dokončete úkol The Witchmother’s Bargain ze sekce Holiday v Crown Store a získejte Witchmother’s Whistle memento. Píšťalku pak použijte během Festivalu a získejte tak dvouhodinový 100% XP Boost. Jakmile píšťalku použijete, mimo boost získáte taky Witchmother’s Cauldron. Pomocí kotlíku si tak můžete obléct svůj epesní zombie Haloweenský kostým.

Tadá!

Již patřičně oblečeni se vydejte na strastiplnou cestu ničení bossů. Sestřelíte bosse- dostanete Plunder Skull. V závislosti na tom, jakého bosse sundáte můžete získat nejeden motiv pro svůj outfit.

Aby toho nebylo málo, Crow store má otevřeno a nabízí vám možnost získat další skvělé halloweenské speciality. Třeba vylepšení pro vaše, už tak skvělé, kostýmy!

Přiznejte se. Kdo z vás si tenhle mejdan nenechá ujít?

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button