NovinkyPS4PS5

Co nás čeká v PlayStation Plus tento měsíc? | Novinka

Máme tu další měsíc. Jak už bývá nepsaným pravidlem, před koncem měsíce probíhá reveal her, které budou zdarma v subscription službách, ať už od SONY nebo Microsoft. Dneska mrknem na to co přinese PlayStation Plus do své nabídky pro únor. A je to teda pořádná nadílka, žádné béčkové hry!

Jeden next-gen, dvakrát old-gen

Už je na čase si trošku zvykat, že nabídka měsíčních her bude trošku odlišná. PlayStation před delší dobou zmínil, že v rámci měsíčního PlayStation plus nově obdržíme 3 hry zdarma. Je v tom drobounký háček a to sice v tom, že 3 hry zdarma skutečně jsou, avšak pouze jedna je pro next-gen a zbylé dvě pro old-gen konzole. Tento měsíc to ale vypadá na parádní pecky! Máme tady Control: Ultimate Edition a Concrete Genie. Obě tyto hry jsou pro PS4. Control bude taky pro hráče PS5, plus ti dostanou taky delší dobu očekáváné destruction derby Destruction AllStars.

PlayStation Plus Monthly Games – PS4 and PS5 – February 2021

Tak co na měsíční nabídku v únoru říkáte? Control i Concrete Genie jsou ideální timekillery. Nenáročný gameplay, výborný art design, jedním slovem paráda. Pokud jste nad Control uvažovali delší dobu, tak můžete taky mrknout na naší recenzi.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button