MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #43 – Pár novinek do nového roku

Máme tu první týden nového roku s ním i nové MMO Novinky #43. City of Titans poodhalilo nové informace ohledně svého bojového systému. Wild Terra 2 přidává novou zónu a konečně spouští sváteční event. I Pantheon: Rise Of The Fallen se také pochlubí svým soubojovým systémem. A nakonec tu máme dobré zprávy ohledně Wizadry. Tak se na to vrhneme.

City Of Titans

Missing Worlds Media uzavřelo rok 2021 ukázkou soubojového systému z jejich připravovaného MMORPG City of Titans. Nové video ukazuje souboj s více protivníky, konkrétně s NPC. Předvádí různé typy útoků od těch základních na dálku až po ty složitější používající damage-over-time, buffs a debuffs. Schopnosti ukázané ve videu jsou z jedné sady, možnost používání více sad najednou přijde s dalším vývojem. V novém roce 2022 plánují vývojáři vypustit do světa více informací v dalších vývojářských videích.

Wild Terra 2

Vývoj Wild Terra 2, MMORPG v early accessu, utrpěl zpoždění kvůli tomu, že většina malého vývojářské týmu onemocněla. Nyní se tým pomalu vrací k práci. Pauza způsobila zpoždění v rozvrhu aktualizací včetně vánočně laděného eventu a k němu vázanému balíčku. Obojí je nyní ve hře spuštěno, takže pokud nemáte dost Vánoc, tady si je můžete prodloužit. Vánoční update otevírá novou oblast na jihu hlavního kontinentu a s ní přichází i nová monstra. Kromě toho update přináší i nové budovy a dekor, nové mazlíčky a novou safe zone v Plague City zvanou Survivor’s Basement.

Pantheon: Rise Of The Fallen

Visionary Realms přichází se svým pravidelným streamem, ve kterém mluví o soubojovém systému. Z videa se dozvíte o různých typech poškození, stylech boje NPC, používání terénu k získání výhody, podpůrných rolích a třídách, kalkulaci poškození, obtížnosti raidů a mnoho dalšího. Vývojáři také odhalili své plány na odstranění šance kritického zásahu pro kouzla, aby bylo kouzlení více účelové a dražší. Mimo jiné přidají schopnost sprintu, která bude dostupná v prvních testech. Bude provázána s vytrvalostí a se systémem schopností, takže se váš sprint bude zvyšovat, jak se bude navyšovat vaše schopnost. Také naznačili možnost šplhu a plavání.

Wizadry Online

Pokud jste byli fanoušky Wizardry Online, pravděpodobně tu pro vás máme dobré zprávy. Po té, co byla hra před sedmi lety na západě náhle ukončena, snaží se jí skupina fanoušku opět přivést k životu. Již existuje soukromý server a nyní se snaží hru oživit pomocí japonského klienta, který zůstal aktivní o dva roky déle než ten západní. Tým zpřístupnil server každému, kdo má zájem staronovou hru vyzkoušet. Zatím máte možnost pouze prozkoumávat herní svět. NPC, nepřátelé a soubojový systém, to všechno nás čeká v budoucnu. Současným cílem je zpřístupnit server pro všechny. Server je open source a má tak i zůstat. Takže držme jim palce, ať se to fanouškům podaří.

To by byly MMO Novinky #43, první v novém roce. Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na hry budoucí a jednu oživenou. Tak zase příště, snad u těch starých známých. Jo a hlavně: Šťastný nový rok!

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button