NovinkyPC

Prozkoumejte starověké údolí Acrea v RPG Stray Blade 

Stray Blade je plánované akční RPG od Point Blank Games. V příběhu si zahrajete za takového toho zlotřilého dobrodruha, který se svým společníkem Xhinnonským vlkem Bojim prozkoumává starověké údolí Acrea. Vaším cílem je samozřejmě najít v těchto ruinách něco cenného, odhalit jejich historii, ovládnout síly starých acreanských kovů a aby toho nebylo málo, ještě obnovit rovnováhu válkou zničené země. Kdo by si takovou práci užít nechtěl? 

Hlavní hrdina byl navíc také oživen. V údolí Acrea totiž zemřel, ale díky zvláštní magii tohoto místa se i vrátil zpět k životu. Jediná cesta k osvobození jeho duše je očistit celé údolí a přinést do něj rovnováhu. K tomu všemu vám má napomoci váš věrný vlčí společník. Stray Blade navíc slibuje úžasné možnosti z hlediska prozkoumávání a odhalování historie celého zničeného světa, což nikdy není ke škodě, snad každý má rád odhalování zapomenutých příběhů. 

Hra také slibuje skvělý bojový systém, ke kterému budete potřebovat jak dobré reakce tak umět v boji pořádně přemýšlet. Navíc po každé výzvě, přijde další a ještě těžší výzva. Každý ze dvou dostupných hrdinů má navíc jiný strom dovedností. Vy jako dobrodruh se budete spíše specializovat na boj a průzkum, zatímco váš společník Boji je spíše řemeslník. Blíží se tak další RPG klasika, která bude snad i dobře vypadat? Počkejme si ještě pár měsíců, protože jediné co zatím víme je rok vydání 2022.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button