NovinkyPCXbox OneXbox Series X

Halo Infinite posouvá termíny vydání

Akční řežba Halo Infinite je v rámci multiplayeru už nějaký ten čas k dispozici zdarma a režim kampaně dorazí příští měsíc. Ale bohužel jsme se dozvěděli, že kooperativní režim kampaně dorazí až v průběhu května příštího roku. A režim pro více hráčů Forge dorazí ještě o něco déle. Vše bylo prozrazeno v rozhovoru s kreativním ředitelem projektu Josephem Statenem. Ten prozradil, že oba režimy jsou stále ve vývoji a musí se na nich ještě pracovat. Očekává se tedy, že kooperace kampaně dorazí společně s druhou sezónou a režim Forge až dokonce se třetí.

Do té doby si alespoň můžeme užít multiplayer a režim kampaně už taky klepe na dveře. Takže bude určitě co hrát. Lepší si chvíli počkat na dokončenou verzi, než se rozčilovat u polorozdělaného projektu. Společnost 343 Industries, která stojí za vývojem hry, oznámila také, že hodlá první sezónu mulťáku prodloužit a přidá do hry mnoho událostí a obsahu k odemknutí. Více o eventech v Halo Infinite můžete nalézt v našem předchozím článku.

Ale chce to určitě i nějakou pozitivní zprávu. Na oficiálním Twitter účtu Halo se objevila zpráva, že kampaň je kompletně hotová a nic nebrání jejímu vypuštění 8. prosince.

A věřím že spousta z nás si už multiplayer střihlo. Ale já osobně mám raději samotné kampaně. Na tu se těším jak malý kluk na vánoce, a proto se mnou podívejte na záběry ze solo hraní Halo Infinite. Vypadá to prostě krutopřísně.

Dnes je těžké se uvázat k jedné hře. Je jich tolik, že člověk neví co dřív. Velie známým dílem se stal v poslední době i titul Hunt: Showdown. Dosáhl dokonce takové popularity, že se chystá i samostatný seriál.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button