NovinkyPCPS4PS5

Hood: Legends and Outlaws se blíží | Novinka

V nedávném článku jsme Vám povyprávěli příběhy, které stojí za hrdiny očekávaného titulu Hood: Legends and Outlaws. Při udílení cen The Game Awards, které se konalo minulý týden, byl do světa vypuštěn nový trailer, oznámeno vydání a spuštěn předprodej.

Trailer na hru Hood: Outlaws and Legends

Tohle multiplayerové PvPvE loupežení od Sumo Digital, vyjde 10. května 2021. Pokud si hru předobjednáte, získáte i předběžný přístup, a to 3 dny před oficiálním vydáním hry, tj. 7. května. Předobjednávky již běží a za 30 eur si na Steamu můžete obstarat základní verzi. Pokud si ještě 20 éček připlatíte, dostanete Year 1 Edition.

V přiloženém traileru můžete vidět gameplay a trochu hlouběji tak nahlédnout, co Vás po květnovém vydání hry čeká. Jedná se o akční hru z pohledu třetí osoby zasazená do středověku a kombinovaná s některými prvky fantasy, kde se dvě soupeřící skupiny Outlaws snaží ukrást poklad neoblíbeným zbohatlíkům. Důležitý bude důraz na taktiku a spolupráci, a to nejen abyste přelstili soupeře, ale také za účelem efektivní likvidace AI, která bude poklad střežit.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button