NovinkyPCVR

MMO Novinky #8 – Slovo dne je flashback | Novinka

Jsou tu MMO Novinky #8, tak co nám přinesl minulý týden? V Guild Wars 2 se nám rozbíhá Super Adventure Festival, ve World of Warcraft zase Weekly Bonus Event. Podíváme se na nový mód Valheimu a ještě je tu nový přírůstek do výročního questu v Runescape. Zdá se, že oblíbenou kratochvílí v dnešních MMO jsou výlety do minulosti. Tak jdeme na to.

Guild Wars 2

Včera nám začal v Guild Wars Super Adventure Festival, tak doufám, že jste připraveni na další dobrodružství v retro stylu. Po nalogování do hry na vás v poště bude čekat pozvánka a pět Continue mincí. Pozvánka vás přenese přímo do lobby hry, případně vám stačí se dostat do Rata Sum, kde je portál vedoucí do této lobby. Pokud jste novým hráčem, nebo jste se nikdy festivalu neúčastnili, nemusíte se bát. Celkem jsou dostupné tři stupně obtížnosti, včetně obtížnosti zaměřené vyloženě na nové hráče. V minihře na vás čekají puzzle, skrytá tajemství, powerupy a další. Pokud jste někdy hráli klasické hry 8bitové či 16bitové éry, tak víte, co vás čeká. Mrkněte se na oficiální stránky, kde je akce podrobně popsaná.

World of Warcraft

Ve WoW se nám tento týden rozbíhá Weekly Bonus Event. Tentokrát můžeme prostřednictvím Burning Crusade Timewalking eventu znovu prožít Black Temple Raid. Obtížnost je nastavena na normal, takže se ho nemůžete zúčastnit skrze Raid Finderu. Máte tak tři možnosti: zburcovat svou guildu, zburcovat své kamarády a pokud nemáte guildu či tolik kamarádu, co hrají WoW, tak už vám zbývá jen třetí možnost a to zamířit do Group Finder>Premade Groups (neplést si s Raid Finderem, ten opravdu na tohle nefunguje). Raid se uzpůsobí velikosti vaší skupiny a hrát může 10–30 hráčů. Vaše úroveň a vybavení bude uzpůsobeno úrovni raidu. Podrobnější informace o tom, co můžete čekat, naleznete jak jinak než na oficiálních stránkách. Tak na co čekáte, minulost se sama nezopakuje.

Runescape

Tento týden se vracejí první hráči, které postihl Login Lockout, takže to vypadá, že se Jagexu daří problém řešit. Na tyto hráče samozřejmě po zalogování čeká balíček jako kompenzace. A vrací se právě včas, aby se mohli zúčastnit nového pokračování celoročního, výročního questu Once Upon a Time: Flashback. Posledně jsme to málem nepřežili a nyní se musíme potýkat s následky. Čeká nás výlet do minulosti, kde se setkáme se starými přáteli a zachráníme budoucnost Glienoru. Prerekvizitou tohoto questu je splnění předchozího miniquestu Once Upon a Time: Foreshadowing a platit si členství. Autoři questu také doporučují míst splněné i jé questy, jejichž seznam naleznete na oficiálních stránkách. Jen doufejme, že krize s Login Lockout je opravdu zažehnána.

Star Wars: The Old Republic

Ve SWTOR nás v dubnu čekají celkem 2 eventy. Prvním z nich je The All Worlds Ultimate Swoop Rally, což je v podstatě závod “motorek”. Eventu se mohou účastnit hráči od levelu 20 v období od 6.4.-13.4.2021. Druhým eventem, na který se můžeme těšit je Rakghoul Resurgence on Corellia. T.H.O.R.N. Opět se začal rozšiřovat mor, a tak musely být celé oblasti Alderaanu uzavřeny v karanténě. Event bude trvat od 20.4. do 27.4.2021 a je určen hráčům od levelu 25. Samozřejmostí jsou i odměny, více se o nich dozvíte na oficiálních stránkách. Tak vzhůru na závody nebo bojovat s morem.

Valheim

Valheim obdržel nový VR mód, který je dílem Brandon “manicmoose99” Mousseau. Díky němu budete mít možnost procházet se krajinou desátého světa, jako kdybyste tam byli. Mód funguje s OpenVR a SteamVR a svou postavu ovládáte klávesnicí a myší. Na ovladačích pohybu se nyní ještě pracuje a celkově celý mód je pořád work in progress. Ale kdo by si stěžoval, když vám dovolí se ještě více ponořit do světa Valheimu. Mód jako vždy můžete získat na Nexu.

Tak to byly MMO Novinky #8. Já osobně jsem nejvíce nadšená z nového questu v Runescape. A že se zase něco děje v SWTOR, chvíli to tam bylo trochu mrtvý. Nezapomeňte se podívat na náš nový pravidelný týdeník aniMAG a přečíst si poslední MAGlajz.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button