MMO NovinkyNovinkyPC

MMO Novinky #37 – Staré je dobré

Tak tu máme 45. týden a s ním přichází MMO Novinky #37. Co vás čeká tentokrát? Celoroční Runescape questová linie Once upon a time jde do finále. Everquest spustil event, který kombinuje draky a obra ve velkém. Elder Scrolls Online obdrží nový dungeon. A World of Warcraft nám poodhalil více informací ohledně nadcházejícího velkého updatu. Tak se na to mrkneme podrobněji.

Runescape

Jak už jistě víte Runescape tento rok slaví 20 let a k oslavě tohoto výročí vznikla questová linie Once Upon a Time in Glienor. Nyní míří do finále se svou poslední částí. Opět se setkáme se starou známou Relomií, která se nyní nedokáže smířit s faktem, že je nyní hrdinkou. Tak bude potřebovat vaši pomoc, aby si uvědomila kým opravdu je a že může svět ovlivnit i v pozitivním směru. Tentokrát vás čeká plnohodnotný quest a ne miniquest jako byly ty předchozí: Foreshadowing, Flashback a Fortunes. Takže neváhejte a zakončete Relomiin příběh a užívejte si odměn, které na vás čekají. Těšit se můžete na nový teleport či XP lampu a další.

Everquest

V Everquestu právě probíhá event Raid, Raid, Raid!, který kombinuje již známe eventy Dragon, Dragon, Dragon! a Giant, Giant, Giant! a přináší vám tak monohem více nepřátel, kteří vám budou usilovat o život. Technicky probíhají oba eventy paralelně a budou od vás vyžadovat zabití určitého počtu draků či obrů, abyste se dostali k odměnám. Celá akce bude probíhat až do 7. 12. Tak co odvážíte se postavit přesile? A jen tak mimochodem Everquest letos slaví také 20 let.

Elder Scrolls Online

Příští týden začíná v ESO Undaunted Celebration event, probíhat bude od 18. 11. do 30. 11. Během této události na vás budou čekat speciální odměny po dokončení jakéhokoli dungeonu pro 4 osoby. Mezi odměnami na vás čekají například mapy pokladů, drahocennosti pro prodej obchodníkům či řemeslné suroviny a mnoho dalšího. Box s odměnou vám vypadne každý den z finálního bosse. Podrobnější informace naleznete na oficiálních stránkách včetně seznamu možných dungeonů.

World of Warcraft

I WoW letos slaví jubileum a to 17 let a samozřejmě to neváhá oslavit. Od 15. 11. do 6. 12. proběhnou oslavy přímo ve hře. Pokud se v tomto období do hry přihlásíte, získáte nový achievement a dárkový balíček, který mimo jiné obsahuje i pozvánku k novému questu. Do hry se taky vrací The Alterac Valley battleground a několik klasických bossů s novými i starými odměnami jako Illidari Doomhawk mount či Doomwalker Trophy Stand. Mimo starých nepřátel na vás čekají i Caverns of Time, které si můžete projít a zažít tak Khadgar-head fotbal či nějaký ten tanec. Podrobnější informace co za slávu na vás čeká naleznete na oficiálních stránkách.

Kromě oslav se v Azerothu můžete těšit i na nový patch 9.2 Eternity’s End, který završí příběhový rámec Shadowlands. Čeká na vás finální střet se Žalářníkem, při kterém se rozhodne o osudu celého Azerothu. Update přináší novou zónu Zereth Mortis podivnou lokaci, kde fyzikální pravidla a koncepty reality neplatí. Místo bylo vytvořeno Prvními a slouží k vytváření různých posmrtných životů a Žalářník zamýšlí použít toto místo, aby přetvořil svět podle sebe. Hráči se spojí s obyvateli Zereth Mortis, aby ho ubránili a překazili Žalářníkovy plány. Čeká na vás nový raid The Sepulcher of the First Ones. Datum vysání zatím bohužel neznáme.

Tak to byly MMO Novinky #37, tentokrát zaměřené hlavně na matadory žánru. Je fajn vidět, že i do her jejichž věk je již dvouciferný se stále připravuje nový obsah. Jen tak dál. Tak zase příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button