MobileNovinkyPC

Riot Games a Epic Games spojí své síly?

Jedna z největších videoherních společností – Riot Games se na trhu jasně uvedla s nejhranější MOBA hrou, League of Legends. Na poli platforem se nám na druhou stranu pomalu ale jistě rozrůstá další gigant. Epic Games pod tíhou úspěchu Fortnite založili vlastní launcher a přestože z počátku chytali pouze hate, postupem času se Epic Games Launcher dočkal přijetí a hráči jej používají čím dál více. Teď se zdá, že tihle dva velcí hráči spojí své síly. Proč?

Epic Games Store nabídne hry od Riot Games

Na webu Epic Games Store se objevilo prohlášení, že došlo k uzavření spolupráci mezi Epic Games a Riot Games. Už tento víkend se hráči dočkají a ve svém storu od Epicu se dočkají některých her jako jsou League of Legends, Valorant nebo třeba Teamfight Tactics.

Riot Games je jedna z nejlepších videoherních společností na světě. Mají ve své sbírce úžasné tituly a franšízy. Jsme nadšeni, že si nás zvolili jako partnery a můžeme přinést jejich hry pro naše hráče. Steve Allison

Pokud si nově stáhnete jakoukoliv hru od Riotu přes váš Epic Games store, společně se hrou se vám stáhne i nový Riot Launcher. Skrze tento nový Riot klient se můžete ale přihlásit už ke svému existujícímu účtu a nepřijdete tak o svůj progres nebo friend list.

Fortnite tady nesmí chybět

Je vám divné, že by Epic Games udělal něco, aby z toho neměli profit taky pro sebe? Tušili jste správně. Jako oslava nové spolupráce se stane Jinx dalším skinem do Fortnite. Jak si asi říkáte, je to poprvé v historii kdy se League of Legends šampion objeví v jiné hře, která není on Riotu. Jinx se ve Fortnite objeví už 4. října a celý její package zahrne skin, pickaxe, spray, back bling, lobby hudbu a loading screen.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button