NovinkyPS4PS5

Sony pořádá pro hráče další event

Není tomu dlouho, kdy Sony spustilo pro hráče PS4 a PS5 akci, při které bylo cílem nahrát co největší množství bodů. Za odměnu rozdávali speciální ikonky, či motivy. Podobná akce probíhala také se sbíráním trofejí u určitých titulů. Tato akce se bohužel s velkým zájmem nesetkala, jelikož spousta hráčů již tituly měla vyplatinované.

Sony nyní přináší další akci, která bude probíhat od 2. listopadu. Cílem je opět sbírat body za hraní a trofeje. Hraním hry hráč získá 10 bodů, při hře s kamarády poté 15. Nově přináší i zisk 5 bodů za sdílení screenshotu. Bronzová trofej bude v hodnotě dalších 5 bodů, stříbrná 10, zlatá 20 a při získání pěti a více je to poté 25 bodů.

Ale pozor, nemůžete si denně získat tisíc bodů. 10 bodů za hraní hry dostane hráč až po hodině hraní, screenshotů můžete sdílet maximálně šest a stejně tak počet trofejí je omezen na šest.

Jaká bude tentokrát výhra, krom klasických ikonek a motivů? 17. listopadu v 19:00 Sony navíc zveřejní tři otázky. Za první otázku je cenou konzole PlayStation 5 a na to už všichni slyšíme, ne?

Účast na eventu a s tím spojená registrace je samozřejmě zdarma a dostupná pro všechny. Z osobní zkušenosti mohu říci, že i když nejste žádný obří hráč, ikonky a motivy se vám poštěstí i tak, jelikož akcí se zúčastní obrovské procento hráčů a stačí tedy přispět alespoň troškou. Nemusí vás ani děsit fakt, že nemáte členství v PlayStation Plus, jelikož body za hraní dostanou i sólo hráči.

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button