NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Pracuje Ubisoft na další Splinter Cell hře?

Jestli je v ubisoftí herní knihovně něco na co hráči čekají víc než na nového perského prince, tak to bude jedině dobrodružství Sama Fishera. Dlouhá léta dostával tento stealth akční hrdina pěkný ignor ze strany celého Ubisoftu. Vydávat totiž každým rokem ty stejné hry s jiným vizuálem dá zabrat, a vyvíjet novou, originální hru je moc práce. Podle posledních zdrojů to ale vypadá, že bychom se mohli konečně dočkat pokračování série Splinter Cell!

Nový Splinter Cell je skutečně ve vývoji

8 let. To je přesně doba, během které se hráči na internetu marně ptali Ubisoftu, kdy opět dorazí Sam Fisher. Tom Henderson, který si povídal se serverem Video Game Chronicles prozradil, že zdroj velice blízký samotnému vývoji hry, mu potvrdil pravost této informace. Splinter Cell opět dostal v týmu Ubisoft zelenou a můžeme se těšit na další taktické steatlh dobrodružství. A proč se k tomuto kroku vůbec Ubisoft rozhodl? Jako oficiální prohlášení zní, že naslouchají hráčské komunitě, která už je pořádně znechucená ze současného stavu oblíbené franšízy. Ono dostávat mobilní nebo VR hry namísto pořádného Splinter Cellu, to dokáže znechutit i pátek.

Kdy se ale hry dočkáme?

Poslední dosud vydaný true Splinter Cell je ještě z roku 2013. Tenkrát s podtitulem Blacklist, který byl jako sequel pro Conviction. Nebylo to ale naposledy co jsme se viděli se Samem Fisherem. To úplně poslední randevú jsme měli skrze jeho cameo v Ghost Recon: Wildlands. Zatím je těžko říct, kdy se hry dočkáme. Nic oficiálního není potvrzeno ani oznámeno. Dokonce není jasné, které studio z Ubisoftu na hře momentálně pracuje. Pokud se chcete trošku navnadit, můžete s očekáváním sledovat příští E3 a Ubisoft Showcase. V tom nejlepším možném případě se tam objeví první zmínka o dalším Splinter Cell. Těšíte se na novou hru se Samem Fisherem nebo už jste tuhle sérii totálně vypudili z hlavy?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button