NovinkyPCXbox OneXbox Series X

Hity na Xbox Game Pass tento měsíc. Bude to strašidelné

Na Xbox Game Pass se dočkáme několika hrůzostrašných titulů. Na oficiálních stránkách se objevil seznam her na které se můžete těsit v první polovině měsíce. A není to vůbec špatné. Sám jsem zastánce strašidelných her, takže si to náramně užiju. A věřím, že nebudu sám. Pokud stále Game Pass nevlastníte, tak kdy jindy si ho objednat než právě teď? Pojďme se na to podívat.

Totally Accurate Battle Simulator

Totally Accurate Battle Simulator slaví plné spuštění hry a už je dokonce na Xbox Game Pass k dispozici na PC, Cloud a konzolích. Staňte se vůdcem ze starověkých zemí, strašidelných míst a fantasy světů. Bojujte ve strategických bitvách pomocí nejpropracovanějšího fyzikálního systému, jaký byl kdy vytvořen. Nebo pošlte své jednotky do bitvy v multiplayeru.

The Procession to Calvary

Tato Pythonská dobrodružná hra bude hratelná již 7. října. Cestujete detailně postavenou krajinou složenou ze stovek renesančních obrazů. Vydáváte se na cestu jako nejmenovaná hrdinka a vaším úkolem je zajmout tyrana Nebeského Petra. Na cestě potkáte hodně bizarní postavy a hádanky, které je nutno vyřešit k dalšímu postupu. Hra bude na PC, cloud i na konzolích.

Visage

Visage je psychologická hororová hra z pohledu první osoby. Vaším úkolem je prohledat starý dům, který se neustále mění. Hra má pomalé atmosférické tempo, kdy nikdy nevíte co na vás čeká za dalším rohem. Pokud máte problémy se srdcem, tak opatrně. Tahle hra vám ho rozjede na plné obrátky. Vydání očekávejte 7. října na PC, Cloud a konzole.

https://www.youtube.com/watch?v=BIiYLf6tvUg

Back 4 Blood

Tuto hru vám snad nemusím vůbec představovat. Vzrušující kooperativní řežba, kde se na vás vyvalí doslova hordy hladových zombíků. A co s nima? No přece ustřelit jim palici. Co jiného. Hra je od stejných tvůrců jako kritikou oceněná franšíza Left 4 Dead. Takže to bude pěkný maso. Hru si můžete užít hned v den vydání 12. října na PC, Cloud i konzolích.

Destiny 2: Beyond Light

Ze starověké pyramidové lodi se začíná šířit nová síla, ze které povstala temná říše sjednocená pod praporem Fallen Kell of Darkness. Připojte se ke Strážcům a zastavte tu rozpínající se hrozbu. Hra bude také k dispozici už 12. října , ale pouze pro PC.

https://www.youtube.com/watch?v=cthLUnEqT5k

Ring of Pain

Tato roguelike karetní hra vyzkouší vaše nervy. Každý krok je nebezpečný. Proto vybírejte moudře každou vaši volbu. Ve hře narazíte na několik přátel. Ale objeví se i dost znetvořené bytosti jako vystřižené z vašich nejhorších nočních můr. Přežijete dost dlouho k získání bájných pokladů? Hra vyjde na Xbox Game Pass 14. října na PC, Cloud a konzolích.

The Riftbreaker

Elitní věděc uvnitř technicky pokročilého mecha-suitu. A co s tím? Vybudujte portál, který vás přenese na neprozkoumanou planetu, kde bude za úkol vybudovat základnu, sbírat suroviny a hlavně přežít. Tady vám půjde po krku snad úplně všechno. Hra vyjde 14. října na PC, Cloud a Xbox Series X/S.

The Good Life

Novinářka Naomi Hayward se topí v dluzích. Proto přijme práci od novin The Morning Bell, aby odhalila tajemství malého městěčka v Británii. Něco se tu děje a je třeba zjisti co. Ocitá se tak sama a daleko od všech přátel svého domova. Městěčko Rainy Woods je totiž známé jako nejšťastnější místo na světě. Pátrání začíná. Hra vyjde 15. října na PC, cloud a konzole.

Tak to máme zatím vše. První polovina října na Xbox Game Pass není vůbec špatná, nebo si myslíte něco jiného? Jestli se chcete podívat na seznam her co už na Game Pass jsou nebo jaké jsou momentálně k dispozici aktualizace a DLC, tak se stačí podívat sem. Nebo si můžete přečíst naši recenzi na knihu Král Conan.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button