FilmyNovinkyPCPS4PS5SeriályTéma dneXbox OneXbox Series X

DC Fandome 2021 – hity, na které netrpělivě čekáte

Je jedno jestli tíhnete spíš k Marvel universu nebo jste fanoušci DC. Stejně se rádi podíváte nebo přečtete oboje. A neříkejte že ne. V sobotu 16.října proběhla velká konference DC Fandome, kde nám byly konečně odhaleny trailery jako Black Adam, Aquamen: The Lost Kingdom nebo i dost výraznou postavu z pokračování Suicide Squad Peacemaker. Pohodlně se usaďte, protože jízda začíná.

Black Adam

Jako první se nám představil trailer s komentářem hlavního představitele. Dwayne Johnson přednesl svůj film a okomentoval to slovy „Narodil jsem se proto, abych hrál Black Adama“ Black Adam je superpadouch, který nemá problém proměnit své nepřátele v prach, nebo chytit kulku v letu. Ikdyž tohle vše je zbytečné, protože je téměř nesmrtelný a jeho tělo odolá i takovým vlivům, že dokáže přežít ve vesmíru. Pojďme se podívat na dlouho očekávaný trailer. Premiéra je naplánovaná na 29. července 2022.

Aquaman a ztracené království

Zde se fanoušci mohli podívat do zákulisí, jak probíhá natáčení filmu. Hlavní představitel Jason Momoa nás vším provede a okomentuje celé natáčení. Kromě něj uvidíme i další herce z prvního dílu. Vrátí se oba záporáci a to Black Manta a supervillain Orm. Dílo opět režíruje James Wan a premiéra je naplánovaná na 16. prosince 2022. Tak se do toho pusťte.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Teď od filmu malinko odběhneme. Suicide Squad: Kill the Justice League je připravovaná akční adventura od Rocksteady Studios. Jedná se o pokračování série Batman: Arkham a je to první díl ze série, kde Batman nebude hlavní postavou. Brainiac se dostal konečně ne Zem a vymyl všem členům Justice League mozek. Jediný tým, který ho dokáže snad zastavit je poskládám z největších magorů (Harley Quinn, King Shark, Captain Boomerang a Deadshot), kteří nemají úctu před zákonem a boj berou jako hru. Ale jen do té doby, než se na scéne objeví Superman, který nemá problém třeba i vraždit. To i tomuhle týmu začne být trochu úzko. Hru uvidíme v roce 2022 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Peacemaker

Na konferenci byl také odhalen nový projekt. A to je spin off postavy Peacemaker, kterou si diváci vesměs zamilovali v pokračování filmu Suicide Squad. Tento antihrdina věří v mír za každou cenu bez ohledu na to kolik lidí kvůli němu musí zabít. První série bude mít celkem 8 dílů a většinu z nich bude režírovat dokonce James Gunn. Uvidíme zrod zabijáka, kterého si opět střihne John Cena. Série bude vypuštěna na streamovací stanici HBO Max 13. ledna 2022.

DC’s League of Super-Pets

DC nelení ani v oblasti animoavaných filmů a rovnou nám servíruje ukázku z filmu DC´s League of SuperPets. Ve filmu tak uvidíme supermanova psa Krypta, který se spojí s klokanem Wonder Woman, psem Batmana a kočkou Supergirl aby se postavili společnému nepříteli. Bude to asi dost velká sranda pro celou rodinu. Já animáky miluju a na tenhle se opravdu těším. V originálním znění film namluvili herci jako Kevin Hart, Dwayne Johnson nebo Keanu Reeves. Premiéra je naplánována na 20. května 2022.

The Flash

Tento snímek je inspirován komiksovým příběhem Flashpoint. Barry Allen (Ezra Miller) se probudí v naprosto odlišném DC vesmíru. Superman neexistuje, Aquamanův lid je ve válce s amazonkami v čele s Wonder Woman, Bruce Wayne byl zavražděn před očima jeho rodičů a temným rytířem se tak stal jeho otec Thomas Wayne. Barry je jediný kdo si pamatuje co bylo dřív a pokusí se pomocí své rychlosti ohnout realitu, aby vše vrátil. Premiéra je naplánovaná na 4. listopad 2022. A v podání Thomase Waynea se můžeme opět těšit na představitele Batmana z roku 1989 a 1992 Michaela Keatona.

Gotham Knights

Gotham se utápí v chaosu a nejistotě. JIm Gordon i Bruce Wayne jsou po smrti. Hráči tak v této akční dobrodružné hře přebírají kontrolu na bývalými parťáky Bruce Waynea – Nightwingem, Batgirl, Robinem a Red Hoodem. Každý z nich se vydá svojí vlastní cestou, ale cesty se jim zkříží, když se na scéně objeví tajná zločinecká společnost Court of Owls, která ovládá doslova celou legii vrahů. A navíc není zcela jisté jestli Batmanova smrt je skutečná. Takže to musí rozlousknout taky. Vydání hry je plánováno na rok 2022 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Shazam! Fury of the Gods

Shazam se vrací i s celou svojí rodinkou. A tentokrát si to rozdají s mýtickými bytostmi a dvojicí superpadouchů, které ztvárnili dnes už legendy filmového plátna Hellen Mirren a Lucy Liu. Film se bude opět odehrávat ve Philadelphii, ale uvidíme opět skálu věčnosti, navštívíme Athény a dokonce i říši bohů. Jak už název vypovídá, tak okolo božstva a celkově mytologie se bude motat celý film. Akorát vás asi nepotěším s datem premiéry. Film by se neměl objevit dříve než v roce 2023.

Tak to byl výtažek toho nejzajímavějšího, co jsme na DC Fandome 2021 mohli vidět. Nebo jsem na něco zapomněl? Nezapomněl. Batman se taky objevil, ale ten se zaslouží mnohem větší pozornost a samostatný článek. Tak nás sledujte, protože se dozvíte mnoho zajímavých novinek. Kdo by si chtěl pustit celou konferenci DC Fandome 2021, tak máte možnost zde. Ale pár hodin si na to určitě vyčleňte. Nebo si to nechte až potom, co dohrajete Crysis Remaster Trilogy.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button