ExkluzivněNovinkyPCPS4Téma dneXbox One

Daniel Vávra o MAFII na Primě!

MAFIA, kultovní hra která je tu s námi již 18 let se pokusí oslovit novou generaci hráčů v chystaném remaku studia HANGAR 13 a 2K. Jenže bude to ještě stále ta MAFIA na kterou si všichni pamatují? 2K se nechalo slyšet, že dělá úpravy příběhu a přetáčí všechny scény plus přidá nové hratelné prvky. To samozřejmě nenechalo spát nejednoho fandu původní verze hry a na internetu se tak rozjela debata o tom, jestli to bude dobré nebo naprd, jestli to kupovat nebo bojkotovat atd.

To vše má nakonec takový vliv, že se k vývoji hry musel po neustálém bombardování zprávami několikrát vyjádřit i Daniel Vávra, hlavní designer, scénárista a režisér MAFIA I. Jenže podle všeho ani jeho vyjádření na Twitteru, Facebooku a kdo ví kde ještě asi nestačilo a tak tu máme rozhovor na televizi PRIMA, kterého se zúčastnil i Mikoláš Tuček. Dozvíme se tak něco málo o jejich názorech na chystaný remake, ale i to, že PRIMA by si měla příště lépe vybírat, kdo debatu povede…

https://www.youtube.com/watch?v=wmVm0fMMYfc

Jaký máte názor na remake MAFIA I vy? Těšíte se? Bojkotujete to? A co říkáte na vyjádření Dana a Mikoláše? Vyjádřete se v komentářích!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button