FilmyNovinky

Eternals se připomínají dalším trailerem

Necelý měsíc nás dělí od uvedení do kin očekávaného megafilmu. Eternals mají stanovené datum premiéry na 4. listopadu 2021. Takže už jen pár kocovin a dočkáme se. Ve snímku Eternals se představí zcela nový tým superhrdinů, kteří příjdou zachránit Zemi. Asi se ptáte proč a také proč nepřišli už dříve. No čtěte dál a nejspíš se to dozvíte.

Eternals lákají na skvělé efekty i zápletku

Dost častou otázkou v MCU je proč v sólových filmech nikdy nepříjde na pomoc hlavnímu hrdinovy nějaký ten parťák? Nebo proč si o pomoc aspoň nezavolá? U Eternals je to jiné. Byli vytvoření vesmírnými obry, kteří si říkají Celestiálové. Jednoho z nich jsme mohli vidět v předešlém traileru a toho fakt nechcete naštvat. Ti zakázali jakékoliv vměšování do života lidí s jednou vyjímkou, a tou je napadení Země Devianty. Takový fujtajbl monstra co mají velký zuby. Vlastně za výskyt Deviantů na Zemi můžou Avengers, protože zvrácení Thanosova lusknutí vyvolalo napříč vesmírem obrovskou energetickou stopu a ta Devianta přitáhla.

V traileru vidíme kromě Deviantů i celou sestavu Eternals, včetně jejich schopností. Zdá se že dokážou opravdu hodně. Ani výbuch sopky je nedokáže nějak extra rozhodit. Ve filmu se tak můžeme těšit na pořádnou dávku akce a jak je v MCU zvykem tak i dost humoru. Vůdce Eternals Icarus si tak trochu brousí zuby na post vůdce Avengers, a proto si i upraví pověstný bojový pokřik Stevea Rogerse alias Kapitána Ameriky k obrazu svému. Ve filmu se objeví i Kit Harrington v roli Black Knighta. Šéf Marvelu Kevin Feige prohlásil, že jeho postava může být pro další pokračování komiksových filmů hodně důležitá. No necháme se překvapit, ale teď se už vrhneme na slibovaný trailer. Takže slovy Icara: Eternals ASSEMBLE

Taky se tak těšíte? Já teda jo. A víte co je ještě hodně zajímavá novinka ze světa filmu? Pamatujete si na film Gladiátor? No přece ten kde fotřik Supermana nakopal zadek Jokerovi. Tak jak by se vám líbilo pokračování?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button