NovinkyPCPS4PS5VR

Ultrawings 2 oznámeno na PSVR a Oculus Quest

Společnost Bit Planet Games se vytasila s oznámením svého nového titulu Ultrawings 2, který vyjde v únoru 2022. Hru je možné hrát na VR headsetech a to konkrétně Oculus Quest a PSVR. Vývojáři slíbili také rozšíření na další zařízení, ale ty se do prodeje dostanou o něco později. Společnost na hře pracovala téměř čtyři roky a my se konečně můžeme podívat na plody jejich práce.

V Ultrawings 2 se vám obrátí žaludek několikrát dokola

Ultrawings 2 je letecká adventura s otevřeným světem vyvinutá čistě pro hraní ve virtuální realitě. Cílem hry je plnění misí, kde musíte trefit kulometem balónky, předvádět akrobatické létání nebo sestřelovat nepřátelské drony a mnohem víc. Za vaši úspěšnost si vyděláte nějakou tu zlatku a za to si pak nakoupíte různá vylepšení, další letadla, nebo dokonce i celé ostrovy.

Stovky různých misí hráče zaměstnají na 40 až 60 hodin čistého herního času. Což není zrovna malé číslo. V druhém díle se dočkáme i nových bojových misí, kdy si to rozdáte s létajícími pevnostmi v podobě bombardérů, nebo naopak raketovou pistolí musíte sestřelit pozemní konvoj.

Hra je už nyní připravena pro rozšíření, takže po vydání očekávejme přidání dalšího obsahu v podobě letadel, vylepšení a dalších vymožeností. Hned ze startu je připraveno pět různých letadel včetně vrtulníku.

Hra podporuje ovládání pomocí virtuálních rukou, HOTAS, ale pro ty méně vybavené je samozřejmostí i gamepad. Bez něj by to nešlo.

Pokud vám tahle novinka nestačí, tak co se mrknout ještě na novinku ze hry Jurassic World Evolution 2, která vyjde už za necelé dva měsíce? Tady to máte.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button