NovinkyPS4PS5

Kratos dostane nové vybavení, aby dal v God of War: Ragnarok na budku Thorovi

Troufám si říct, že dost možná jeden z nejvíce očekávaných titulů byl konečně nedávno odhalen. Představení God of War: Ragnarok ukončilo mnoho spekulací a teď už jen zbývá sledovat, co nám vývojáři odhalí, než hra vyjde. A jedna z takových věcí už na svět vykoukla. Hra byla mimochodem odhalena na konferenci PlayStation Showcase 2021 a vyjde příští rok na PlayStation 4 a PlayStation 5.

Nové vybavení pro Krata v podobě kouzelných štítů

V nedávném rozhovoru na Youtube ředitel God of War projektu odhalil informaci týkající se nového equipu pro Krata. Jedná se o sadu štítů se speciálními schopnostmi, které Kratos na svém putování může nalézt a odemknout. Díky jejich rozdílným vlastnostem si tak můžeme upravit obranný systém dle našeho vlastního vkusu. Ředitel projektu Eric Williams nechtěl zajít moc do detailů, a tak musíme počkat na další podrobnosti o tom, co štíty konkrétně dokážou.

Zároveň také víme, že God of War: Ragnarok bude znamenat ukončení severské série pro Krata a Atrea. To prozradil bývalý ředitel projektu Cory Balrog a odůvodnil to tím, že projekt trvá dlouho a než by se vytvořila zamýšlená trilogie, tak by vývoj trval i 15 let.

Díky traileru jsme se dozvěděli, že se vrátí několik postav z předchozího dílu. Kratos a Atreus jsou zase o něco starší a Freya se vrátí jako plnohodnotný nepřítel, protože se chce pomstít za smrt Baldura. Ukecaná hlava Mimira nesmí taky chybět. A nesmíme zapomenout ani na severskou mlátičku s kladivem v ruce. Thor versus Kratos. O tom sníme už nějaký ten pátek, ne?

Není snad hra, na kterou bych se já osobně více těšil. Člověk si řekne, že to bude až příští rok, ale ono se to přehoupne a budeme ji mít doma, než se nadějem. Do té doby ale nesmíme stagnovat a je třeba nějak zabíjet čas. Co třeba u nějaké dobré knihy od kontroverzního spisovatele Františka Kotlety? Underground: Revoluce vás zcela pohltí.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button