NovinkyPartner news

Zpříjemněte si barvení Warhammer figurek

Jsou činnosti, při kterých není radno zvedat oči k Netflixu. Třeba takový barvení vaší Warhammer armády, to chce velký soustředění. Pokud jste muž a vrcholem vašeho multitaskingu jsou štětce a podcast, pak čtěte dál. Pokud jste žena a štětec a podcast jsou základem vašeho multitaskingu, pak čtěte taky. Možná jste silní na bojišti, ale slyšeli jste už o Rohaté Kostce?

Rohatá Kostka?

Warhammer je fantasy svět, který by strčil do kapsy World of Warcraft a sérii Elder Scrolls naráz. Někdy je těžké se ve všech těch komplexních zápletkách a charakteristikách vůbec vyznat, natož je všechny prostudovat. Jednou si takhle parta nadšenců řekla: jaké by to bylo, kdyby při barvení miniatur někdo vyprávěl (v češtině) o rase či frakci, za kterou budou hrát? A bylo to! Barvit miniatury a do toho poslouchat příběhový background v češtině, když všechno ve Warhammeru je anglicky? Dvě mouchy jednou ranou!

Česká komunita hráčů Warhammeru je skvělá banda, ale přesto bychom uvítali více hráčů. Více hráčů = více muziky = více (bitev) zábavy pro všechny. Proto se tento podcast snaží jednak zpříjemnit sestavování a barvení vlastních armád (nebo jakýchkoli miniatur a modelů), ale také postupně bořit pomyslnou jazykovou bariéru, která nejednoho potenciálního fanouška může odradit. Především ale rádi vyprávíme warhammerovské příběhy o různých událostech, hrdinech a kulturách. Děláme to, protože nás to baví a je to naše vášeň. O tom by měl (nejen) koníček být!

Tým Rohatá Kostka

Rohatou kostku můžete slyšet třeba na SoundCloudu, ale taky na YouTube, v jablečné aplikaci Podcasty a na Spotify. Pokud vás projekt zaujal a chcete autorům vyjádřit podporu, kromě odběrů na jejich kanálech je můžete podpořit i nějakým tím grošem. Jo a taky maj Facebook!

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button