NovinkyPC

V Superpower 3 vás čeká geopolitický simulátor světa

Vývojářské studio GolemLabs si na nás nachystalo další hru z odvětví světových simulátoru. O vydání hry Superpower 3 se postará známá společnost THQ Nordic. Stejně jako v předešlých dílech je hráčovým úkolem jediné. Nejde o nic menšího než o nadvládu nad světem pomocí politiky, ekonomiky, armády a dalších prostředků. Vyřešíte světové incidenty v klidu, nebo odpálíte pár atomovek?

Superpower 3 skrývá mnoho možností

V novém dílu realistické strategie si můžeme zkusit řešit geopolitické spory celkem 194 zemí světa. Stačí si vytvořit avatara téměř libovolné národnosti, náboženství a vším ostatním, co k tomu patří. Pak už si jen musíme hrát na papaláše a řídit svoji zemi tak, aby se stala supervelmocí. Takže si vlastně můžeme vyzkoušet tak trochu neoficiálně post premiéra nebo vládce každé země. Hra nasimuluje danou situaci a vyhodnotí vaše rozhodnutí. A pak už se děj vůle boží.

Ve hře Superpower 3 na nás čeká několik desítek scénářů založených na skutečných událostech, včetně všech různých analýz a dat vytvořených pro tuto hru. Hrát můžeme buď single a promýšlet si strategii, nebo soutěžit s ostatními hráči. Pak bude už jen na každém, zda se vytvoří aliance, nebo se povede světová válka.

Hra zatím nemá konkrétní datum vydání, ale už nyní je k dispozici hodit si ji do seznamu přání na Steamu. A taky nepropásněte příležitost velkých slev na Steamu od společnosti THQ Nordic, která slaví první kulatiny. A nebo si můžete počíst, co se semlelo minulý týden v našem MAGlajzu.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button