NovinkySeriályTip na víkend

Co dělat o víkendu? To je přeci jasný. Lucifer je tu | Tip na víkend #36

Další pracovní týden je za námi a alespoň já jsem za to rád. Obzvlášť na tento víkend se těším. A hned vám řeknu proč. Seriál Lucifer patří mezi nejsledovanější díla na streamovací stanici Netflix. Na pokračování od května čekají statisíce fanoušků a já jsme jedním z nich. Šestá řada bude ale bohužel trochu kratší, než jsme zvyklí. Čeká nás pouze deset epizod. Ale já věřím, že budou stát za to.

Stará dobrá parta se vrací už dnes. V poslední sérii se podíváme na to, jak se Lucifer vypořádá s novou rolí a taky bude zajímavé sledovat, co se mezitím stane v pekle, když to tam ďábel moc nehlídal. Někdo si dřepl na jeho trůn a nevypadá moc přátelsky. A Maze vypadá pořád neskutečně sexy. Nemáte někdo číslo na její mobil? Moc prosím…

Každý z dílů bude trvat zhruba 40–45 minut. A kdo všechno že se nám vrátí?

A dokonce i Kevin Alejandro, který ztvárnil Dana Espinozu, potvrdil, že ho v sérii ještě potkáme. Takže i na něho se můžeme těšit a určitě i na jeho špičkování s Luciferem.

Takže já mám program na víkend jasný. A vy se koukejte přidat. Tohle finále bude uchvacancující. Případně, pokud tomuto seriálu moc neholdujete, tak co zkusit něco jiného z naší rubriky Tip na víkend?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button