aniMAGAnimeNovinkySeriályTéma dne

aniMAG #16 – Cowboy Bebop se vrací, Spriggan bude na Netflixu, Titáni mají datum vydání a Ragnarok dostal zelenou

Vítejte v šestnáctém vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás každý týden ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotných anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #16 je totiž jako vždy plný zajímavostí.

Record of Ragnarok dostal zelenou pro druhou sérii

Tak je konečně potvrzený návrat anime Record of Ragnarok, které tu letos pořádně zavlnilo světem bojových sérií. Ačkoliv je anime plné úžasných postav, děj se hrozně táhnul, což se ve výsledku extrémně podepsalo na kvalitě celé série. Na druhou stranu, manga coby předloha ještě také není dopsána, a tak dává smysl, že chtějí tvůrci nahnat čas. Bohužel, nějaké bližší informace zatím nejsou známé.

Cowboy Bebop je tu s první fotkami z natáčení

Pamatujete na Cowboy Bebop? Klasika klasika, vesmírný western, jazzová hudba… Anime se nyní vrátí v hrané podobě i se všemi známými postavami. Uvidíme tak Spikea Spiegela, Jeta Blacka i Faye Valentine. A to nejlepší: spolu s prvními fotkami známe i datum celosvětové premiéry, které bude už 19. listopadu 2021. Prosím, Ameriko, aspoň jednu adaptaci Japoncům nezmrvte.

Spriggan odhalil druhý teaser!

Spriggan je jednou z nejpopulárnějších mang na světě a tak nikoho nepřekvapilo, když NETFLIX oznámil, že pracuje na jeho anime podobě. Dodnes jsme však neměli pořádně na co kouknout. První teaser, který vyšel už před 9 měsíci nám totiž neodhalil prakticky nic, kromě hlavního hrdiny. O to více vás tak potěší dnešní teaser ve kterém nám tvůrci odhalili vše, co jsme potřebovali a mnohem víc!

Poslední sezóna Attack on Titan dorazí v lednu 2022

Tak se nakonec dočkáváme i potvrzení o návratu celosvětově milovaného anime Attack on Titan. Druhá část poslední série neboli poslední kapitola se vrátí už v lednu 2022. V posledních epizodách snad konečně zjistíme, jak vlastně dopadne celý příběh Erena Jaegera a jeho přátel. Ačkoliv, ono už tu dávno není jen o nich. I o poslední část se postará známé studio MAPPA, které je už nějakou dobu zárukou kvality v anime průmyslu.

Rozpad BlooDye odložil coronavirus

Známá skupina BlooDye pod vedením Kanako Tatsuki se rozpadá hned po vydání prvního alba Future Wings. Sama skupina to oznámila během živého přenosu. Oficiálně se skupina měla rozpadnout už dříve, ovšem i věci jako rozpad kapely zkomplikovala pandemie coronaviru. Skupina se proslavila nazpíváním písně k Love Live! Sunshine. Fanoušci však nemusí zoufat, skupina bude reorganizována a oficiálně se vrátí s dalším anime projektem v roce 2023.

Shikizakura je tu s prvním trailerem

Ve světě, kde řádí démoni, kteří požírají lidi, existuje skupina, která je musí zastavit. Jejím členem je i Kakeru Miwa, mladý muž, který na sobě nosí ono legendární brnění, pomocí kterého může s démony bojovat. Navíc Kakeru se chce stát tím největším hrdinou a porazit i toho nejsilnějšího démona ze všech. Jednoduše řečeno, představte si spojení Zabijáka démonů se Strážců vesmíru a máte tu Shizakuru. Na robotické obleky se můžete těšit už v říjnu.

Prvním astronautem byla upírka

Tsuki to Laika to Nosferatu vypráví o upírce jménem Irina Luminescu. Ta je testovacím subjektem v projektu Nosferatu, který ji hodlá poslat do vesmíru. Irina tak trénuje s ostatními astronauty včetně muže jménem Lev Leps, který je Irininým ochráncem a zároveň dohlížitelem. Svět, ve kterém se tento příběh odehrává, se dokonce zdá zajímavější než zápletka samotná. Jedná se totiž o alternativní realitu, kde si východ a zápas rozdělil dva státy, které se nyní chystají válčit o vesmír. No a uprostřed války v 60. letech se nachází naše mladá upírka.

Fantasy novela Ningen Fushin no Boukensha-tachi ga Sekai o Sukuu Yo Desu dostane anime adaptaci

Chvillku jsem si myslel, že než napíšu název, tak už samo anime vyjde, ale naštěstí se tak nestalo. Příběh Ningen Fushin vypráví o dobrodruhovi jménem Nick, který se svou skupinou bojoval v mnoha bitvách, než byl vůdcem guildy vyhnán. Navíc byl obviněn ze zpronevěry a dostal kopačky od své lásky. Když se snažil svůj žal utopit v místní putyce, zapletl se nechtěně do dobrodružství s bývalou šlechtičnou, vyhnanou kněžkou a dračí válečnicí. No jestli má někdo smůlu, tak chudák Nick. A příběh dobrodruhů, kteří ztratili víru v lidstvo, ale nakonec zachrání svět, může začít.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button