MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #24 – Cože? Blackpink v PUBG?

Tento týden vám přinášíme MMO Novinky #24. Archeologové v Runescape jsou štěstím bez sebe. Guild Wars 2 nás zve k vyzkoušení první z nových specializací. Nová expanze v SWTOR přinese víc než nový příběh. PUBG bude po nějakou dobu zdarma. A Final Fantasy XIV pořádá každoroční festival. No, tak se na to podíváme jedno po druhém.

Runescape

Před nedávnem jsme měli příležitost odhalit starověké město Senntisten a nyní se můžeme vrátit zpět a hlouběji se zaobírat jeho minulostí. Dostane se nám menšího archeologického naleziště. Abyste se na tomhle místě mohli hrabat v zemi, musíte mít úroveň archeologie aspoň 60. Vykopat můžete celkem 18 nových artefaktů, čekají na vás 3 nová mystéria a nové relikvie. Navíc můžete zrestaurovat čtyři vitrážová okna, které vám navíc dají zkušenosti do craftingu. Také se dozvíte více o historii Zarosianského impéria. Takže vzhůru do toho, historie se sama neodhalí! Naleziště bude přístupné už od 16. 8. A nezapomeňte, že zrovna teď probíhá Double XP Live Event.

Guild Wars 2

Příští týden začíná první z beta eventů zaměřených na nové elitní specializace, které přinese nová expanze End of Dragons. Abyste se mohli zúčastnit, nemusíte si předobjednat expanzi, stačí vám mít založené oficiální Guild Wars konto, i jen to základní. Od 17. 8. přibydou na hlavní stránce 3 nové charakterové sloty určené pro betu. Každá z beta postav kterou vytvoříte bude začínat na 80. úrovni. Během této bety budete mít příležitost vyzkoušet si celkem tři specializace. Tyto postavy jsou dočasné a po skončení bety zase zmizí. Jednu z nich už známe, je to virtuoso pro mesmera. Další dvě budou oznámeny během živého streamu, který proběhne v pátek 13. srpna. Podle obrázku bych řekla, že jedna z nich bude pro necromancera a ta druhá pro guardiana. Více informací naleznete na oficiálních stránkách.

SWTOR

S novou expanzí Legacy of the Sith přijde i mírná reorganizace tříd. Třídy budou nyní fungovat jako origin příběhy a pokročilé třídy jako bojové styly. Stále tu ale zůstane limit, který bojový styl bude dostupný pro který origin. Takže pašerák, trooper a podobní budou mít přístup pouze k technickým stylům, zatímco rytíř jedi, inkvizitor a další jen ke stylům založených na Síle. Novinkou bude, že pokud se vaše postava přesune na druhou stranu síly, získá přístup k bojovým stylům na druhé straně barikády. To vše nám přináší větší svobodu při vytváření postav. A pokud už postavu máte, nezoufejte. Až vyjde nová expanze, budete si moci při prvním přihlášením vybrat bojový styl dle libosti. No, čekají nás zajímavé časy.

PUBG: Battlegrounds

PUBG přichází rovnou s několika novinkami. Za prvé: název, jak se zdá, je nyní PUBG: Blattlegrounds. Za druhé: od 10. do 16. 8. je hra free-to-play, takže si ji můžete vyzkoušet. No a poslední novinkou je, že odstartovala kolaborace s Blackpink, což je dost populární K-popová skupina. Takže se můžete těšit na tematické kostýmy, účesy, zbraně a další. Z beden zásob vychází růžový kouř a letadla mají Blackpink banner. Celá akce potrvá až do září. Ideální doba pro fanoušky Blackpink vyzkoušet si PUBG.

Final Fantasy XIV

Ve Final Fantasy XIV slavíme. Nadchází totiž opět čas každoročního Moonfire Faire eventu. V Limsa Lominsa na vás čeká quest Unseasonable Chills se sezónními odměnami. Největší z nich bude polární medvěd jako mount. Event je naplánovaný na 13.–26. srpna. Jo a mimochodem, Square Enix konečně odhalil svou novou kuchařku, takže si uvaříte stejně jako vaše postava. Bude se krásně vyjímat vedle Kuchařky stařenky Oggové a kuchařky z WoW.

Tak to byly MMO Novinky #24. Čekají nás změny ohledně tříd ve dvou různých MMO. Hráči se dozvídají více o K-popu a konečně budeme vařit podle Final Fantasy XIV. No prostě samé zajímavé zprávy. Tak zase příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button