NovinkyPC

RoboCop: Rogue City – Cyborg na straně zákona se opět stane postrachem Detroitu

Nově připravovaná hra bude vyprávět zcela nový příběh o policistovi, který je těžce zraněn, ale nakonec se vrátí jako napůl člověk a napůl robot, aby mohl trestat všechny, kteří porušují zákon. RoboCop: Rogue City volně navazuje na filmovou trilogii, která se řadí mezi nejznámější série v historii filmografie.

Překoná RoboCop ohlasy Terminátora?

Za tvorbou hry stojí studio Teyon, které má na svém seznamu dalšího robotického představitele. Hra Terminátor Resistance z roku 2019 nebyla žádná hitparáda, ale rozhodně nešlo ani o nic nehratelného. Takže snad se poučí ze své vlastní minulosti a zapracují na sobě. Studio na to nebude samo. Spolupracuje se studii MGM a Nacon a tahle studia většinou vědí, co dělají, tak věřím že hru vypiplají.

Z prvního traileru se toho moc nedozvíme, ale také se není čemu divit. Velkým zklamáním pro mě bylo, když jsem se dozvěděl, že hra má vyjít až v roce 2023. Ale bohužel se nedá nic dělat. Musíme si počkat.

Hra vyjde určitě na PC a na konzole, ale bohužel nevíme konkrétně na jaké. Vývojáři informace o svém velkém projektu zatím drží pod pokličkou. Při čekání na další informace doporučujeme podívat se na původní filmovou trilogii, která je i po více než třiceti letech pořád koukatelná. Poslední filmové zpracování z roku 2014 mělo taky něco do sebe, ale za mě to byl spíše jen výstřel do tmy. Koukat se na to dá, ale jen když už opravdu nevíte, co s časem.

A nebo co si třeba při čekání kopnout do kulatého nesmyslu? Virtuálně samozřejmě. Informace o chystané novince PES 2022 pro vás máme taky.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button