Novinky HWPartner news

Fractal uvádí Aspect, novou řadu řetězitelných, nízkoturbulentních ventilátorů!

Společnost Fractal Design, jeden z předních výrobců počítačových skříní, zdrojů a chlazení, uvádí novou řadu řetězitelných venilátorů Aspect. Tyto nové ventilátory navazují na stávající série Dynamic a Prisma a do portfolia Fractal ventilátorů přinášejí novou vzrušující estetiku. Ventilátory Aspect jsou k dispozici v klasické nebo RGB verzi. Mezi jejich inovativní vlastnosti patří aerodynamické plochy na vzpěrách statoru, které snižují turbulence; technologie Trip Wire zlepšující efektivitu lopatek; dále kluzná ložiska se spirálovou drážkou a zabudovanou podporu řetězení ventilátorů pro elegantnější vedení kabeláže. Navíc PWM modely pracují v širokém rozsahu otáček (RPM), a jsou tak ideální pro použití s radiátory. Díky tomu se ventilátory Aspect skvěle hodí pro každého, ať už hledá elegantní či extravagantní chlazení s vyváženou estetikou a výkonem.    

Řada Aspect přináší ideální kombinací estetického designu a spolehlivého výkonu. U RGB modelů najdeme navíc šest individuálně adresovatelných RGB LED diod. Tyto ventilátory podporují technologie ASUS AURA, GIGABYTE Fusion, MSI Mystic Light a ASRock Polychrome, proto jsou ideální pro jakýkoliv počítač.

Více se o ventilátorech dočtete na oficiálních stránkách produktu.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button