NovinkyNovinky HWPS5

Sony zveřejnilo oficiální stránku pro PlayStation 5!

Sony se rozhodlo spustit oficiální web pro konzoli příští generace PlayStation 5. Ačkoliv se na stránce aktuálně nenachází příliš mnoho, tak lze z tohoto kroku usuzovat, že se brzy dozvíme nové informace. Můžete se tam přihlásit k odběru novinek na mail.

Začali jsme sdílet některé z neuvěřitelných funkcí, které můžete od PlayStationu 5 očekávat, ale ještě nejsme zcela připraveni kompletně odhalit novou generaci PlayStationu.

Sony oznámilo přípravu PlayStation 5 již v minulém roce, a plánuje jej vydat ke konci letošního roku, tedy ve 4. čtvrtletí 2020. Konkrétněji má vyjít v době svátků. Někdy brzy můžeme očekávat oficiální událost od Sony, která oficiálně odhalí tuto novou konzoli. Oznámilo totiž, že se nebude účastnit letošní E3, což je každoročně jednou z největších herních akcí.

Zatím neznáme ani očekávanou cenu PS5, ale koluje se, že bude něco okolo 500 USD, což je nějakých 12 000 CZK. Aktuálně oznámené hry jsou například Godfall, The Lord Of The Rings: Gollum, Watch Dogs: Legion, Gods and Monsters, či Rainbow Six Quarantine. Na CES 2020 bylo představeno logo.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button