NovinkyPC

Thymesia – Morový doktor, který z nemocí vytváří zbraně

Království Thymesia, které bylo uznávané pro své alchymistické dovednosti, zašlo příliš daleko. Na ulicích se množí příšery a nikdo neví, jak to zastavit. Klíč k pochopení toho, co se stalo a jak to zastavit, je v rukách Corvuse. Ale ten ztratil paměť a čím víc se pokouší vzpomenout, tím více odhaluje tajemství. Podaří se vám v jeho kůži rozlousknout tuto hádanku a zachránit království před totální zkázou?

Thymesia jako scénář morové rány

Thymesia je nově ohlášená akční hra od vývojářů OverBorder Studio a hru vydá Team17. Octnete se v roli morového lékaře Corvuse, který v centru dění likviduje jednu příšeru za druhou. Chytře k tomu využívá nemocí, které dokáže vytáhnout z infikovaných a ve stylu Green Lanterna je přetvořit ve zbraně, například v kosu nebo meče.

Jak je vidět v novém traileru, hra má dost hororový nádech. Přesné specifikace příběhu ale bohužel nemáme. Hra by měla obsahovat několik možných konců podle toho, jak se jako hlavní hrdina hry zachováte. Jediné, co zatím více jistě, je, že ve hře půjde hlavně o nalezení Corvusových vzpomínek, ale jak, to je zatím utajené. Snad se brzy dozvíme víc.

Hru vývojáři ohlásili prozatím jen na PC, jestli bude i na konzole se dozvíme časem. Už nyní je ale hra k předobjednání na Steamu. Datum vydání nám bohužel také stále uniká, ale konspirační teorie tvrdí, že to bude ještě letos. Tak uvidíme, co je na tom pravdy.

Pokud máte rádi hry s hororovým nádechem jako já, co si takhle přečíst novinky ze hry Phasmophobia? Nebo zkuste hororovou detektivní hru Alan Sharp.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button