NovinkyPC

ČSLA Iron Curtain: nové Creator DLC pro Arma 3 zavede hráče do Československa v období studené války

Vydavatel Bohemia Interactive a nezávislí tvůrci ze studia ČSLA 16. 6. 2021 oznámili dostupnost nejnovějšího Creator DLC pro hru Arma 3. A jak již název napovídá, nové DLC ČSLA Iron Curtain nechá hráče nahlédnout za železnou oponu, oddělující země Varšavské smlouvy a NATO. Děj se konkrétně odehrává v 80. letech minulého století na západních hranicích tehdejšího Československa a přináší řadu novinek.

  • Terén o rozloze 256 km2: speciálně vytvořená vnitrozemská mapa Gabreta s hlubokými lesy, horami, malebnými údolími, železniční sítí a vojenskými základnami.
  • 3 frakce: ozbrojené síly Spojených států a Československa z doby studené války a také místní povstalečtí bojovníci.
  • Více než 30 zbraní: kombinace klasických pistolí a pušek s pokročilým příslušenstvím, včetně útočných pušek FAL a Sa-58, karabiny XM177 či pistole M1911.
  • Více než 50 vozidel: pozemní, vzdušná i obojživelná vozidla, například tank T-72, APC M113 a OT-62 a dopravní vrtulníky Mi-17 a UH-60.
  • 19 misí: 10 misí pro jednoho hráče zobrazujících různé ozbrojené konfrontace v oblasti Gabreta a 9 scénářů pro více hráčů (Zeus, Warlords, co-op, team deathmatch a další).

Rozšíření ČSLA Iron Curtain je na platformě Steam právě dostupné za cenu 12,99 EUR. Zájemci, kteří si novinku pořídí první týden po vydání, získají 10% slevu. ČSLA Iron Curtain si díky balíčku kompatibility dostupnému na Steamu mohou na serverech vyzkoušet i hráči kteří nové DLC nevlastní. Nová mapa Gabreta, kampaň a singleplayerové mise nicméně zůstanou exkluzivně pro vlastníky DLC. Více informací o Arma 3 CDLC ČSLA Iron Curtain a celém projektu naleznete na webových stránkách tvůrců z ČSLA Studio, jejich Twitteru a na Facebooku.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button