HryNovinkyPC

Riot Games pracuje na bojovce ze světa League of Legends

Když v roce 2016 Riot Games zakoupilo studio Radiant Entertainment, které pracovalo na bojovce Rising Thunder, nikdo nepochyboval o tom, že se dočkáme bojovky právě ze světa League of Legends. Od té doby jsme se ale žádných informací ani potvrzení nedočkali. To však už nadále neplatí, protože se podařilo alespoň trochu rozmluvit šéfa Radiant Entertainment na akci EVO 2019, což je turnaj, ve kterém si to každý rok rozdají ti nejlepší z nejlepších právě v bojových hrách.

Přestože Rising Thunder nikdy nevyšlo, vedení Riotu i tak v tomto studiu vidělo potenciál, protože hra vypadala vskutku lákavě. Od té doby jsme o nich však neslyšeli a Tom Cannon, spoluzakladatel Radiantu, se rozhodl mlčení alespoň částečně prolomit. Přiznal, že na bojovce ze světa League of Legends se skutečně pracuje a že to bylo to “nejhůře utajované tajemství na světě”. Více však neprozradil, protože vývoj potrvá ještě dlouho a v nejbližší době ani nemáme čekat přesné datum vydání.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button