HryNovinkyPC

Nové informace k Troy: Total War Saga

Jak jsme již psali v naší novince, nový přírůstek do série Total War se skutečně bude odehrávat ve starověké Tróji. Potvrzuje to nejnovější obálka časopisu PC Gamer, v jehož nejnovějším čísle bychom se měli dočkat více informací. Zajímavý je také popisek na obálce – “epic battle in a world of gods and monsters” naznačuje, že by se titul měl více zaobírat starověkou mytologií a mohli bychom se tak dočkat i speciálních jednotek či schopností ne úplně odpovídajících tomu, jak starověké Řecko známe v realitě.

Total War Saga je odbočkou od klasických titulů této série – zaobírá se totiž spíše lokálními konflikty pro dané téma, než těmi globálními. Jsou to tedy menší hry, tomu však odpovídá také jejich cena. Sega prozatím nevydala žádné oficiální prohlášení, nicméně oficiální registrace této značky, s podtitulem Troy, nedává příliš možností pro jiné alternativy. Vypadá to však, že jsme již velmi blízko k oficiálnímu odhalení.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button