NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Saints Row odhaluje další detaily ze svého restartu série

Vývojářské studio Volition připravuje restart celé série Saints Row. Akční adventura se nám předvede v plné kráse 23. srpna příštího roku. Ukázky z připravované hry jsme dostali od studia jako dárek k vánocům a rozhodně za ně děkujeme. Reboot Saints Row je plánován pro Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 a PC.

Příběh se odehrává ve městě Santo Illeso. Hráči se tak otevírá zcela nový svět, kde jsou boje s konkurenčními gangy na denním pořádku. Vývojáři do hry přidali velké množství možností jak si upravit postavu ataké zbraňový arzenál. Dočkáme se zbrusu nového příběhu, kde se bývalí členové tří velkých frakcí spojí s The Boss a vytvoří zcela novou skupinu pojemnovanou Saints. Zní to je dost biblicky nemyslíte? Pojďme se podívat na slibované ukázky.

Já tedy nevím jak vy, ale mě totálně dostává možnost vylézt z jedoucího auta, nahodit wingsuit a jen tak si odplachtit. Podle mě to s sebou přináší spoustu možností, jak trolit soupeře.

Ani tento týden na vás nezapomínáme s naší pravidelnou rubrikou. MMO novinky vám přinášejí aktualizace ze světa her jako Star Wars The Old Republic nebo Runescape.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button