NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Nový Battlefield 2042 oficiálně představen

Máme tady oficiální informace ohledně nového dílu ze série Battlefield. Poté, co se na internetu objevovaly různé informace, uniklé videa, screenshoty nebo celé trailery, máme tady první a oficiální odhalení nového dílu. A co nás tentokrát čeká? Jaké zasazení v EA zvolili a co nová hra přinese? Pojďte se na to podívat s námi.

Nový Battlefield přináší změnu žánru

Začněme názvem hry. Nová hra se oficiálně jmenuje Battlefield 2042. Zasazení bychom tedy měli. Série se z první a druhé světové války vrací ke svým kořenům a nabídne nám zasazení v budoucnosti. Můžeme se tedy těšit na moderní technologie, super vojáky, bojové roboty v podobě psů a další. Nový Battlefield si ale nehodlá na nic hrát a tak pro letošní hru zvolili vývojáři strategii pouze multiplayerového zážitku. Pokud jste se tedy těšili na nějaké příběhové zpracování moderní války, asi vás zklameme. Máme zároveň potvrzeno, že hra vyjde pro konzole nové i staré generace a PC.

Herní režim až pro 128 hráčů!

Na druhou stranu, čistě multiplayerové zpracování s sebou přináší větší možnosti. Jelikož se studio DICE nemusí zabývat více režimy, mohou celý svůj vývoj investovat do multiplayeru. A přesně z tohoto důvodu se dočkáme obrovského herního režimu, který proti sobě postaví až 128 hráčů! Prozatím máme potvrzeny dva herní módy. Jeden se jmenuje All-out Warfare. Tehle režim kombinuje dva nejslavnější Battlefield módy – Conquest a Breaktrough. Je tady ale drobné upozornění. 128 hráčů si zahrají pouze na konzolích nové generace a PC. Xbox One a PlayStation 4 hráči budou mít lobby naplněno pouze 64 hráči. Druhý potvrzený mód je Hazard Zone. Tenhle mód nabídne hraní v týmu a další informace budou doplněny. K tomu všemu bude ještě oznámený třetí, zatím neznámý herní mód.

Datum vydání hry zatím neznáme. Co ale víme, je zveřejnění kompletního gameplay traileru. To proběhne během letošní E3 konference už 13.června. Pokud byste chtěli další informace k novinkám ze hry, můžete navštívit oficiální stránku hry. Jak se díváte na nový Battlefield? Jste zklamaní nepřítomností single playeru nebo zastáváte názor, že Battlefield vždycky byl multiplayer?

A pokud vám nevadí angličtina, mrkněte na video od populárního YouTubera Jackfragse, který přináší i nějaké to zákulisní info 😉

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button