NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Do My Hero One’s Justice 2 vstupuje La Brava a Gentle

Bitva za spravedlnost v podání japonských superhrdinů a jejich studentů pokračuje. Do bojovky inspirované sérií My Hero Academia přibydou další dvě známé postavy z anime: La Brava a Gentle. Pokud si dobře vzpomínáte, s těmito dvěma se utkal náš drahocenný Deku a nebyl to pro něj rozhodně jednoduchý boj. Na druhou stranu, obě dvě postavy jsou milé a sympatické, takže vše skončilo přesně tak, jak mělo.

Tito dva tak budou pravděpodobně poslední součástí letošního seasson passu. Což naštěstí nikomu asi nevadí, protože když nepočítám Hawkse tak celý pass stál stejně za prd. La Brava a Gentle ho tak podle mého názoru můžou jedině zachránit. Pokud vás o hře zajímá více, podívejte se zde na naši recenzi. A pokud rádi za záporáky mlátíte kladné hrdiny, tak zkoukněte trailer a připravte se na svou šanci změnit některé události, které znáte z mangy či anime.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button