MobileNovinkyPC

Farlight 84 představuje Hunt Mode – ničte ve velkém

Vývojářské studio Lilith Games tento týden odhalilo zcela nový trailer na hru Farlight 84. Hra bude sice spuštěna na PC až příští rok, už nyní se ale dozvídáme, že bude zahrnovat i nový režim jménem Hunt. Ten bude chaotickým a rychlým PvP s neuvěřitelnými 48 hráči. Každý tým bude svého soupeře lovit, a tím získávat body. To, jak to udělá, ale bude záležet čistě na hráčích. Bohužel, ke hře ještě neznáme ani datum vydání.

Vývojář Jiujan Jeremy Liu řekl o hře toto: „Jsme nadšeni, že hráči mohou ve Farlight 84 objevit náš inovativní režim Hunt, který poskytuje fanouškům žánru nebývalý zážitek. Naše hra nabízí vzrušující pohled na střílečku z pohledu třetí osoby s intuitivními pravidly a moderní mechanikou, u které se nemůžu dočkat, až ji budou hráči objevovat. A to někdy začátkem příštího roku.“

Hra nás tak zavede do roku 2984, kde je svět už víceméně pustinou a hráči (postavy, lidé) si nenechají vůbec nic líbit. Podívejte se jak bude ve hře vypadat Hunt mód, který si již teď můžete vyzkoušet na mobilních zařízeních. Tohle je totiž prostě šílenost.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button