aniMAGNovinkyTéma dne

aniMAG #9 – Jaký je nejoblíbenější Naruto opening podle japonských fanoušků?

Je tu deváté vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás každý týden ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotných anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #9 je totiž jako vždy plný zajímavostí.

Drugstore in Another World nabízí isekai drogistu

Anime Drugstore in Another World vycházející z Light Novel jménem Cehat Ksuushi no Slow Life – Isakai ni Tuskoro Drugstore vydává první oficiální teaser trailer. Aby toho nebylo málo, je tu s tím i datum vydání, které je momentálně stanovené na 7. července 2021. Příběh je o Reijim, který je unavený ze svého života, ve kterém se cítí jako firemní otrok. Najednou se ale objeví v novém světě, kde sice nemá žádné peníze, ale za to velkou znalost alchymie. Otevře si tak svou první drogerii a užívá si svého nového života.

Kimetsu no Yaiba: Mugen Train získal Fujimoto Award

Animovaný film, který letošní rok hýbe celým světem anime, Kimetsu no Yaiba: Mugen Train, získal prestižní Fujimoto Award, která se uděluje každý rok těm nejlepším anime. Asociace, která cenu uděluje, se vyjádřila následovně: „Animovaný film, který začínal v Shonen Jump jako týdenní seriál od Koyharu Gotouge a dosáhl vrcholu své popularity pomocí anime přenosů, se nyní díky ohromující vizuální a hudební tvorbě stal sociálním fenoménem. Jeho poutavý příběh přesahuje celé generace. Dílo si užívají jak mladí tak staří a v kině jej vidělo více než 30 milionů diváků. Navíc zaznamenal obrovský úspěch i na mezinárodní scéně, včetně překonání několika rekordů ve Spojených státech a to i přes probíhající pandemii Covid-19.“

My Next Life as a Villainess se vrátí už v červenci

Druhá série anime My Next Life as a Villainess se vrátí už 2. července 2021. O anime se říká, že jde o velmi netradiční pohled na svět, ve kterém jsou všechny charaktery krásné a inteligentní. Zároveň jsou ale také zlé a manipulativní a to je to, co je na anime nejpoutavější.

Slam Dunk Scholarship se dočká vlastního filmu

Slam Dunk Scholarship je stipendijní fond, který vznikl díky legendárnímu anime Slam Dunk, které se vysílalo v letech 1993–1996. Dnes podporuje 15 studentů z Japonska, kteří díky němu mohou hrát basketbal ve Spojených státech. O filmu samotném momentálně nevíme nic kromě toho, že vzniká. Nejpravděpodobněji půjde o nějaký dokumentární snímek o tom, jak se mladým atletům nyní v USA daří.

https://www.youtube.com/watch?v=7koj4iAx7Ko

Man-Eating Oni Invade in Shikizakura láká na lov démonů

Příbě Shikizakury se odehrává ve světě, kde žijí obludní tvorové známí jako „Oni“. Běžně útočí na lidi a také je rovnou i jedí. Hlavní postavou příběhu je Kakeru Miwa, mladý muž, který se nechtěně oblékne do zbroje jednoho z lovců těchto Oni. Odhaluje tak starověká tajemství, získává přátele a snaží se zachránit svět.

Japonští fanoušci Naruta hlasovali o nejoblíbenějším Openingu

Výsledky mě vyloženě překvapily. Série Naruto i Naruto Shippuuden měly několik desítek openingů a mně jich v hlavě utkvělo hned několik. Jaký pohled měli ale japonští fanoušci? Celou TOP 10 vám hodím sem a tady je pro vás TOP 3, která mě naprosto překvapila. Mým osobním favoritem na první místo byl popravdě Blue Bird z Naruto Shippuuden, ten se ale v Japonsku ocitl až na 5. místě. Na tom třetím je Naruto Shippuden Opening číslo 13 Not Even Sudden Rain Can Defeat Me. Na tom druhém Naruto Shippuden Opening 6 Sing. Na ten jsem doslova zapomněl, i když jde o skvělý opening. Vítězem se stal Naruto Shippuden Opening 16 Silhouette.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button