NovinkyPCPS4Téma dneXbox One

Steam awards 2019

Steam opět nechal hlasovat svou komunitu o hru roku v celkem 8 různých kategoriích, ale ne každý měl čas se zůčastnit nebo sledovat výsledky a tak jsme se vám je rozhodli zprostředkovat osobně.

Hra roku 2019

Sekiro: Shadow Die Twice vyhrálo hru roku a dalo se to samozřejmě očekávat. Vždyť tahle hra má vše, co si můžete přát. Skvělou grafiku, akci, postavy, příběh, prostě celkovou hratelnost!

VR hra roku

Beat Saber z českých ručiček. Hra která oslovila nejen hráče, ale i samotné hudební interprety, kteří stojí prakticky frontu na to, aby se do hry dostali jejich songy.

Nesmrtelná hra

Grand Theft Auto V je díky GTA online a modifikacím opravdu nesmrtelnou hrou. Tak jako Skyrim i GTA V je naživu hlavně díky věrné komunitě fanoušků.

Nejlepší s přáteli

DayZ byl vždy survival ve kterém jste jako jedinci neměli moc světlou budoucnost a je tomu tak i nadále. V týmu je prostě síla a DayZ dokazuje, že u něj to funguje i po dlouhých letech vývoje.

Nejinovativnější hratelnost

My Friend Pedro přišlo s jednoduchou premisou a unikátní hratelností. Tuhle hru jste prostě mohli projet na jeden zátah stejně jako my, když jsme chystali recenzi.

Hra s nejlepším příběhem

A Plague Tale: Innocence přišlo s nejunikátnějším příběhem, který se zaměřil na dva sourozence v době krysího moru. Ten vykouzlil úsměv na tváři nejednoho hráče a tak dostal své právoplatné ocenění.

Nejlepší hra, která vám nejde

Mortal Kombat 11 není nutno nijak představovat, tahle hra je prostě nejznámější bojovkou světa I přesto si myslíme, že trofej za nejlepší hru, která nám nejde, by si měla odnést jiná hra jako např. HUNT: Showdown.

Nejlepší vizuální styl

Gris hra, která kombinuje několik grafických stylů a vyobrazení dostala zaslouženě ocenění za nejlepší vizuální styl. Pokud máte rádi “unikátní” herní zážitky je to to pravé pro vás.

A kdo byl váš vítěz v roce 2019? Vyjádřete se v komentářích a napište nám, kdo by podle vás měl vyhrát tato ocenění.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button